banner1348

Atatürkçü Düşünce Derneği Basınla Buluştu

Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubesi, kentte görev yapan basın mensuplarıyla düzenlenen kahvaltılı etkinlikte bir araya geldi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Basınla Buluştu

HABERDENİZLİ.COM

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Denizli Şubesi, bugün Denizli'nin Merkezefendi İlçesi Altıntop Mahallesi Eflatun Sokak'ta bulunan bir kafede basın mensuplarıyla buluştu.

Kentte çalışan gazetecilerle tanışmak amacıyla düzenlenen etkinlikte, kahvaltının ardından basın mensuplarıyla sohbet edildi.
 
Etkinlikte gazetecilere açıklamalarda bulunan  ADD Denizli Şubesi Başkanı Nihat Çetin, gazeteciliğin Türkiye'de zor bir meslek olduğunu belirterek kamuoyunu bildirerek önemli bir rol üstlenen basın mensuplarına teşekkür etti.

Toplumun her kesiminde birliktelik oluşturmak istediklerini belirten Çetin,: "Bugün basın ve bizi için uzun zamandır düşüyorduk. Türkiye gibi basın özgürlüğünün sıkıntılı olduğu bir ülkede hakikaten gazetecilerin zor şartlar altında bu işi yaptığını biliyoruz. ADD Denizli Şubesi olarak geri planda kalan siz kahramanları ağırlamak ve teşekkür etmek istedik. Toplumun her kesiminde bu ülke için birlikte olmak gerektiğini düşüyoruz. Bu etkinlikte bu yüzdendir. Türkiye'de suç ve özgürlük alanı oldukça değişken. Bu konuda sizlerin arkasında olduğumuzu belirtmek istedik" dedi. 

Laik ve çağdaş Türkiye için çalıştıklarını dile getiren Çetin, "Türkiye'de ADD bir şemsiye dernektir. Bu nedenle halkımız tarafından önemseniyor. Birşey yapılacaksa ADD'nin düşüncesi önemsenir. Bu nedenle bize destek vermek laik sosyal çağdaş Türkiye'ye destek vermektir. Vatandaşlarımızı bize katılamaya davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER