Anafartalar'a Müjde

Denizli Anafartalar Mahallesi'ne Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan muhtarlık binası için mahalle sakinleri tarafından gerçekleştirilen lokma hayrına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da katıldı.

GÜNCEL 06.05.2014, 11:41 06.05.2014, 11:50
Anafartalar'a Müjde
banner1665
Denizli Anafartalar Mahallesi'ne Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan muhtarlık binası için mahalle sakinleri tarafından gerçekleştirilen lokma hayrına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da katıldı. Mahalle sakinlerinin yoğun sevgisiyle karşılanan Başkan Zolan burada yaptığı konuşmada mahalle için yeni müjdeler verdi.
Bölge hastanesi yapılacak
Muhtarların daha verimli çalışmaları, vatandaşların ise daha hızlı hizmet alabilmesi için Denizli'nin farklı mahallerinde muhtarlık binaları yaptıklarını, bu hizmet binalarından birini ise Anafartalar Mahallesi'ne kazandırmış olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Zolan, " Hayrınızı Allah kabul etsin. Denizli'nin farklı mahallerinde hem muhtarlarımız hem vatandaşlarımız daha verimli ve sağlıklı ortamlarda hizmet versinler, hizmet alsınlar diye muhtarlık binaları yaptık. Bu binalardan birini mahallemize kazandırmanın mutluluğunu yaşarken mahalle halkının böylesi bir hayır gerçekleştiriyor olması ise bir başka güzellik. Herkese hayırlı olsun. Bu tür güzelliklere yeni güzellikler ekleyeceğiz. Anafartalar Mahallemiz her zaman olduğu gibi yeni dönemde de bizim yanımızda sapasağlam durdu. Bize güç verdiniz, destek verdiniz. Bizleri yalnız bırakmadınız, sahip çıktınız. Bundan dolayı Anafartalarlı tüm kardeşlerime, tüm büyüklerime tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu birliğimiz ve beraberliğimiz hizmetlerle donanacak. Artık Anafartalar Mahallemize doğalgaz gelsin istiyoruz. Bunun için planlamalar yapıldı. Ayrıca bu bölgede 4-5 ay önce aldığımız arsaya sizlerin ihtiyacı olan hastanemizi yapacağız. Hastanemizde gerekli teçhizatlarımız olacak. Her alandan doktorumuz olacak ve her türlü muayeneyi olabileceksiniz. Bölge insanımızın uzaklara gitmesini istemiyoruz. Yürüme mesafesinde, kısa mesafeli bir seyahat ile ulaşabileceğiniz bir hastanemiz olacak. İnşallah hastanemiz de doğalgazımız da gelecek. Bu bölgemiz, bu dönem hayal bile edemediği birçok hizmete kavuşacak. Bundan hiç şüpheniz olmasın" dedi.
Altyapı baştan aşağı değişecek
Altyapı konusunda da bölgeye çok önemli bir yatırım gerçekleştireceklerini dile getiren Başkan Zolan sözlerini şöyle sürdürdü: " Burada içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu hatları baştan aşağı değişecek. Hanım kardeşlerimiz biraz rahatsız olacak. Yazın toz nedeniyle pencerelerinizi açamayacaksınız. Kışın da çocuklarımız ve evin beyi ayağının çamuruyla gelecek. Onlara kızmak yok. Toza çamura hazır olun. Siz hazırsanız biz hazırız. Bu bölgeyi hizmetle donatacağız. Yeter ki Allah sağlık versin, birlik beraberlik versin. Beraberliğimiz daim olsun. İşte bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz muhtarlık binamız küçük bir iş ama etkisi ve hizmeti büyük. Muhtarlık binamızı yaptık. Muhtarımız sizlerin dertlerine burada derman olacak. Sorunları bizlere iletecek. Artık muhtarımızı aradığınız zaman burada bulacaksınız, dedi.
 
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)