Anadolu Lezzetleri Denizli'de

Denizli’de dün açılan Anadolu Et ve Balık Evi müşterilerine hizmet vermeye başladı. Firmanın açılışına Ak Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Denizli Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz katıldı.

Anadolu Lezzetleri Denizli'de

Denizli’de dün açılan Anadolu Et ve Balık Evi müşterilerine hizmet vermeye başladı. Firmanın açılışına Ak Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Denizli Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz katıldı. Servergazi Mahallesi'nde açılan firmanın sahibi Muzaffer Uzun  "Türkiye’nin lezzetlerini Anadolu Et ve Balık evi markasıyla Denizli halkıyla buluşturmak için yola çıktık. Güzel hedeflerimiz var. Denizli’nin yemek anlayışını değiştirmeye geldik.” dedi.

Karadeniz balığından, hamsi tavasından, Adana’nın kebabına, Sivas’ın köftesinden, Van’ın kahvaltısına kadar Anadolu’nun lezzetlerini Denizli halkıyla buluşturmaya geldiklerini belirten Uzun, “Damak lezzeti adına Denizli’ye yeni bir vizyon kazandırmak istiyoruz. Firmamızda, et, balık, kahvaltı, gece çorbası gibi lezzetleri, İstanbul, Ordu, Adana gibi Anadolu’nun değişik yerlerinden getirdiğimiz ustalarımızla müşterilerimize sunacağız.” dedi.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER