AMAN DİKKAT, BU HAVALAR SİZİ ÜŞÜTMESİN

Sıcak ve kurak yaz günlerinin ardından Sonbahar, Denizli’de iyiden iyiye etkisini göstermeye başladı. Önümüzdeki günlerde hem yağış gelecek hem de sıcaklıklar 10-15 derece birden düşecek.

GÜNCEL 20.10.2014, 16:54 20.10.2014, 16:56
AMAN DİKKAT, BU HAVALAR SİZİ ÜŞÜTMESİN
Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre Salı günü Denizli’de hava  sisli  geçecek, beklenen en düşük ve en yüksek sıcaklık 10/27 derece olacak. Çarşamba günü ise ilimizde hava parçalı bulutlu geçecek, sıcaklık en düşük 11 en yüksek 24 derece olması bekleniyor. Salı ve Çarşamba günleri ilimizin yüksek kesimlerinde sis ve pus hadisesi nedeniyle görüşler düşebilir. Kara ve hava ulaşımında bugünlerde dikkatli olunması önem arz ediyor.
Denizli’de perşembe gününden itibaren hava hızla soğuyacak ve sağanak yağışlı geçecek, beklenen en düşük ve en yüksek sıcaklık ise 13/20 derece olacak. Cuma günü ilimizde hava gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi beklenirken, en düşük ve en yüksek sıcaklık 9/19 derece olması tahmin ediliyor. 
Cumartesi günü ise ilimizde hava yine sağanak yağışlı geçecek, beklenen en düşük ve en yüksek sıcaklık 9/12 derece olması bekleniyor. Meteoroloji, mevsimsel hastalıklara karşı vatandaşların dikkatli olmalarını istedi. 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)