banner1120
banner1029
17 Nisan 2013 Çarşamba 10:23
791 Okunma
Albay Denizli SMMMO başkanlığına aday
De­niz­li Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti Basın Mer­ke­zi’nde bir­lik üye­le­ri­nin de katılımı ile basın toplantısı düzenleyen Albay, oda baş­kan­lı­ğı ve yö­ne­tim ku­ru­lu üye­li­ği­ne aday ol­duk­la­rı­nı söyledi. Başkan Adayı Albay, “Bi­lin­di­ği gibi ilk defa 2010 yılı se­çim­le­re ka­tı­lan gru­bu­muz yüzde 35 dü­ze­yin­de oy ala­rak oda­mız ku­rul­la­rın­da yer aldı. Bu dö­nem­de de baş­kan­lı­ğım­da oluş­tur­du­ğu­muz lis­te­miz­le mes­lek­ta­şa hiz­met etmek he­de­fin­de­yiz” dedi. Oda fa­ali­yet ve hiz­met­le­ri­ni daha etkin, geniş ka­tı­lım­la yap­ma­yı amaç­la­dık­la­rı­nı söy­le­yen baş­kan adayı Albay, bun­la­rı ya­par­ken de har­ca­ma­la­rı yüzde 30 dü­şür­me­yi ta­ah­hüt etti. ay­rı­ca oda aidat­la­rı­nın ka­nu­ni alt sı­nı­ra in­dir­me­yi de va­de­den Albay, “Sivil top­lum ku­ru­luş­la­rın­da maddi kar­şı­lık için değil ca­mi­aya hiz­met için görev ya­pı­lır düs­tu­ru ile baş­kan olun­ca ön­ce­ki dö­nem­de baş­ka­nı ta­hak­kuk et­ti­ri­len üc­ret­le­rin en fazla yüzde 50’si sah­sı­ma ta­hak­kuk et­ti­ri­le­cek­tir” diye ko­nuş­tu.

İşte projeler


De­niz­li Ser­best Mu­ha­se­be­ci
ve Mali Mü­şa­vir­ler Odası Baş­kan­lı­ğı­na aday­lı­ğı­nı açık­la­yan Mes­lek­te Birik Grubu Baş­ka­nı Al­pars­lan Albay, se­çim­le­ri ka­zan­ma­sı ha­lin­de ya­pa­cak­la­rı­nı 9 mad­de­de sı­ra­la­dı. İşte Albay’ın va­at­le­ri: “Tür­ki­ye Mes­lek­te Bir­lik Plat­for­mu ola­rak ülke ge­ne­lin­de ya­pı­sal çö­züm­ler ve pro­je­ler ha­zır­la­dık. Bun­lar, tah­si­lat pro­je­si, Kamu ku­rum­la­rın­da mes­lek­ta­şın is­tih­da­mı. Ba­ğım­lı mes­lek­taş­la­ra yö­ne­lik is­tih­dam ücret ve fon pro­je­si. Ara ele­man eği­ti­mi ve TÜR­MOB ser­ti­fi­kas­yo­nu. Yeşil pa­sa­port pro­je­si, Beyin Amor­tis­ma­nı, TÜR­MOB Kart pro­je­si, So­run­la­rın çö­zü­mü­ne yö­ne­lik 444 35 68 hattı, Mes­lek ya­sa­sı dü­zen­le­me­si ve diğer önem­li ko­nu­lar da ça­lış­ma­lar yap­mak.” Diye konuştu.

haberdenizli.com

Son Güncelleme: 17.04.2013 10:30
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.