Akıl Almaz Olay Denizli'de Yaşandı

Denizli'nin Babadağ İlçesi Demirli Mahallesi'nde yaşanan olayda eve giren yılan daha sonra kafesteki kuşu görüp kafesteki kuşu yedi daha sonra ise yılan kafes içerisinden çıkamadı.

Akıl Almaz Olay Denizli'de Yaşandı

HABERDENİZLİ.COM

İddiaya göre, Denizli'nin Babadağ İlçesi Demirli Mahallesindeki Eşraf K.’ya ait eve henüz nasıl olduğu bilinmeyen bir şekilde yılan girdi.

Davetsiz misafir bir süre kendini göstermeden evin içerisinde dolaşmayı başardı. Daha sonra gözüne kafes içerisindeki kuşu kesrdi ve harekete geçti.

Sinsice kafese yanaşan yılan bir şekilde kafesin içerisine girmeyi başardı ve kafesteki kuşu bir hamle de mideye indirdi.

Tam bu esna da kuşun acı acı bağırışına evdeki odaya giren evdeki aile gözlerine inanamadı. Kuş kafesinde bir yılanın kuşlarını yediğini gören sahipleri durumu hemen itfaiye ekiplerine bildirdi.

Bu arada buldukları bir sopa ile kafesin kapısını kapatarak yılanı kafeste hapis etmeyi başaran aile çok sevdikleri kuşlarının sinsi yılanın öğle yemeği olmasını engelleyemedi.

Bir süre sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri yılanı kafesten aldı ve zarar vermeden dağlık bir alana götürerek yeniden doğaya bıraktı.

Kuşlarını yılana kaptıran aile çok üzülse de kendilerine bir şey olmadan yılanın yakalanıp uzaklaşrılmasına sevindi.

Kaynak: Meriçulukuş.tv

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243