Akcan; “Dostluklar pekişecek, ilişkiler güçlenecek”

Çal ilçesinde önemli bir spor etkinliği start aldı. Çal ve Yöresi Voleybol Dostluk Turnuvası İlçe Spor Salonu’nda törenle başlarken, açılışa katılan Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Dostlukların pekiştiği, komşu ilçelerin spor ile ilişkilerini güçlendirdiği bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Akcan; “Dostluklar pekişecek, ilişkiler güçlenecek”

HABERDENİZLİ.COM

Turnuvaya Çal, Çivril, Merkezefendi, Pamukkale, Bekilli ve Bozkurt ilçelerinden 15 erkek, 4 bayan takım katılacak. 19 Şubat’ta başlayan turnuva 20 Mart’ta sona erecek. Turnuvanın açılış töreni İlçe Spor Salonu’nda yapıldı.

Açılışa Kaymakam Vekili Burak Dertlioğlu, Belediye Başkanı Fethi Akcan, Çal Belediyespor Başkanı Adnan Tatar, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi İlhan Üşür ve sporseverler katıldı. Turnuvanın organizasyonunu Çal İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü yaptı.

Belediye Başkanı Akcan, Çal Belediyespor Bayan Voleybol Takımı’nı turnuvada görmekten büyük mutluluk duyduklarını söyleyerek, “Çocuklarımız, gençlerimiz için spora büyük önem verdik, vermeye de devam edeceğiz. Bu önemli turnuvanın organizasyonunda emeği geçenleri kutluyorum. Dostluklar pekişecek, komşu ilçeler arasındaki ilişkiler güçlenecek. ‘Spor yapan Çal yorulmaz’ sloganıyla sadece futbola değil, diğer spor branşlarına da destek veriyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER