banner1348

ADM Kesintileri 48 Saat Önce Haber Veriyor

Aydın, Denizli ve Muğla illerinde yaklaşık 3 milyon kişiye elektrik dağıtım hizmeti veren ADM Elektrik Dağıtım; tüketicilere daha kaliteli ve sürdürülebilir elektrik enerjisi sunulması adına planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları gerçekleştiriyor. 

ADM Kesintileri 48 Saat Önce Haber Veriyor

HABERDENİZLİ.COM

ADM’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, Planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları, belirlenen gün ve saatte bir dizi hizmet uygulanıyor. Elektrik dağıtım hatlarının bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ile beraber yeni yatırım projelerinin devreye alınması ve Can, mal ve çevre güvenliğinin sağlamak için mevcut yasal düzenlemeler gereği elektrik kesintisi yapılıyor.

Sosyal Medyada #admelektrikbilgiveriyor 

Şirket, geçtiğimiz günlerde #admelektrikbilgiveriyor etiketi ile sosyal medya hesaplarında planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları hakkında yeni bir paylaşım serisine başladı. Planlı bakım ve iyileştirme çalışmalarının neden yapıldığına dair açıklama ile başlayan seride, planlı ve tahmin edilemeyen kesintilerin farkı, bir bölgede neden planlı bakım ve iyileştirme çalışması yapıldığı gibi tüketicileri bilgilendiren önemli detaylar paylaşılacak.  

ADM Elektrik Dağıtım yaptığı yazılı açıklamada, Planlı bakım ve iyileştirme çalışmalarının, daha kaliteli hizmet ve uzun ömürlü memnuniyet için yapıldığını, dış faktörler ve olumsuz hava şartları nedeniyle oluşan istenmeyen kesintiler olduğunu ve bu yönleriyle planlı kesintilerden farklı olduğunu belirtti. 

Şirketin SCADA Merkezi ile hizmet verilen 3 ilde elektrik dağıtım hatları her an takip ediliyor ve analizler yapılıyor. Öngörülemeyen kesintilere saniyeler içerisinde kontrol merkezinden müdahale ediliyor.  

Haberdar Olmak Çok Kolay

Farklı iletişim mecraları kullanarak tüketicilerini bilgilendiren ADM Elektrik Dağıtım, planlı bakım ve iyileştirme çalışmalarını şirketin farklı iletişim kanalları aracılığıyla 48 saat öncesinden duyuruyor. Yenilenen, tüketici dostu ara yüzü ile kolay kullanım sunan www.admelektrik.com.tr adresli şirketin web sitesinde yer alan “Planlı Kesintiler” bölümü ile nerede, ne zaman, ne sürede planlı kesinti yapılacağı bilgisi yer alıyor.

Şirketin mobil uygulamasını Android ve IOS platformlarında ücretsiz indiren tüketiciler de uygulama aracılığıyla planlı bakım ve iyileştirme çalışmalarını takip edebiliyor. Ayrıca tüketiciler 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezini arayıp, planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları hakkında bildirim almayı talep edebiliyor. İsim, soyisim, tesisat numarası, cep telefonu numarası ve e-posta bilgilerini paylaşan tüketiciler tercih ettikleri yönteme göre, SMS (Bilgi Mesajı) veya e-posta aracılığıyla planlı kesintiler öncesinde bilgi alabiliyor.  

 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER