banner1348

ADD Afyon Kocatepe'de

Denizli Atatürkçü Düşünce Derneği Üyeleri Afyon’daki Büyük Taarruz ve Zafer Haftası kutlamalarına katıldı. Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın verdiği emirle yazılan destanın kahramanlarını bir kez daha andı.

ADD Afyon Kocatepe'de
banner1336
Afyon’daki Büyük Taarruz ve Zafer Haftası kutlamalarına katılan Atatürkçü Düşünce Derneği üyeleri Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın verdiği emirle yazılan destanın kahramanlarını bir kez daha andı. ADD Yönetim Kurulu üyeleri ve çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu  Atatürkçüler  Şuhut’ta ve Çakırözü Köyü’nde yapılan anma ve kutlama programlarına katılarak geceyi 15 Km.lik Kocatepe yolunu yürüyerek geçirdi.
       Kongrelerle başlayıp Büyük Zaferle sona eren Kurtuluş Savaşı Destanı’nın güçlüklerini daha iyi anladıklarını belirten Atatürkçü Gençler; 
“Mustafa Kemal Atatürk’ün temellerini attığı ülke gençliğe emanet edilmiştir. Dünyanın hayranlık duyduğu bu onurlu mücadele sonunda kazanılan toprakları ve bağımsızlığımızı korumaya, ülkemizi çağdaş ülkeler hedefine götürecek Atatürk İlke ve Devrimlerinin bekçisi olmaya devam edeceğiz.” dedi.  

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER