50 Şehrin Yöresel Lezzeti Tek Pazarda Buluşuyor

Fiesta Organizasyon şirketi, Merkezefendi ilçesinde bulunan  Servergazi Kapalı Pazar yerinde düzenlediği organizasyonla 50 farklı ilin yöresel lezzetini Denizliler ile buluşturuyor. Denizliler farklı yörelere ait yüzlerce ürünü  5 gün boyunca tatma ve satın alma fırsatı bulacak.

50 Şehrin Yöresel Lezzeti Tek Pazarda Buluşuyor

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin Merkezefendi ilçesi, Servergazi Kapalı Pazaryeri 5 gün boyunca yöresel lezzet fuarına ev sahipliği yapacak. Organizasyon hakkında bir bilgilendirme toplantısı yapan Fiesta Organizasyon şirketi yöneticisi  Kadir Enyüce ve Birol Karataş, tüm Denizli halkını bu lezzet fuarına davet etti.

Türkiye’nin Dört  bir yanından yöresel ve organik ürünlerin satışının yapılacağı bu pazarda Denizlilileri farklı lezzetlerle buluşturmayı hedeflediklerini anlatan Enyüce, “bu kadar geniş konseptli bir organizasyon Denizli’de ilk defa yapılıyor. Pazarda  50 farlık ilin en meşhur lezzetleri vatandaşlarla buluşacak.” Dedi.

Yarın saat 13.00’te başlayacak olan organizasyon, 12 Aralık’a kadar sürecek.  Sabah 10.00’dan gece 22.00’ye kadar açık olacak lezzet fuarında vatandaşlar farklı lezzetleri tadıp satın alabilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243