5 YILDA ALT YAPI SORUNU KALMAYACAK

DEHA TV'de yayınlanan ve Metin Eltaş ile Sevil Bağ'ın sunduğu "Yazıyor yazıyor" programına konuk olan Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Nihat Yeniyol, seçim çalışmalarını değerlendirdi.

GÜNCEL 24.02.2014, 11:34 24.02.2014, 11:44
5 YILDA ALT YAPI SORUNU KALMAYACAK
banner1665
DEHA TV'de yayınlanan ve Metin Eltaş ile Sevil Bağ'ın sunduğu "Yazıyor yazıyor" programına konuk olan Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Nihat Yeniyol, seçim çalışmalarını değerlendirdi. 
 
Seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Nihat Yeniyol, DEHA TV'de yayınlanan"Yazıyor yazıyor" programına konuk oldu. Sorulara içtenlikle yanıt veren Yeniyol, Servergazi Belediye Başkanlığı döneminde seçimden seçime insanı düşünen değil her zaman insanlarla birebir yaşayan bir yönetici olduğunu ifade ederek sözlerine başladı. Yeniyol, "İki dönem süren Servergazi belediye başkanlığım döneminde ekip ile birlikte beldede yaptığımız çalışma başarılı oldu. Daha büyük bir ekip ile Merkezefendi için çalışacağız. Merkezefendi gelişime ve değişime açık bir yer. 5 yılda alt yapı sorunu kalmayacak. Bunu vaat ediyoruz. Merkezefendi hizmetine aç bir yerleşim alanı. Bölgemizde yapılan imar planlaması var. O planlamayı yeniden önümüze koyup değerlendirme yapacağız. Öncelikle imardaki sıkıntıları vatandaşın acil ihtiyaçları göz önüne alınacak. Mevcut bölgede yaşayan insanların yaşam standartlarını yükselteceğiz. Yeni imara açılması gereken yerler varsa onları açacağız. Seçim gezilerimizde insanlarımızın zor şartlar altında pazaryerlerinde alışveriş yaptıklarını gördük. Esnaflarımız ve vatandaşlar sıkıntılarını bizlere aktardı. Bunun için önemli bir proje geliştirdik. Modern pazaryerleri yapacağız. Bu pazaryerleri güneş enerjisi ile çalışacak soğutup ısıtacak. 30 Mart'ta Denizli halkı sandığa gitsin. Parti gözetmeksizin mevcut adaylardan hangisini kendisine yakın görüyor, belediyecilik anlamında tecrübesine inanıyor ve hizmet edebileceğine güveniyorsa o adaya oy versin. Servergazi Belediyesi’nin kurucu belediye başkanlığını yaptım. Yeni kurulacak belediyenin tüm aşamalarını, tüm sıkıntılarını en iyi bilen biriyim. Merkezefendi İlçe Belediyesi de aynı süreçten geçeceğinden dolayı biz ekibimiz ile beraber bu sınavı daha önce başarılı bir şekilde verdik. Yine başaracağımıza inanıyorum” dedi. 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (1)
akif demirdoger 7 yıl önce
Baskanimiz yapamayacagi sözü vemez basarilarr dilerim