banner1348

23 Yıl Önce Mezun Olan Koca Mektepliler İftarda Buluştu

Denizli Lisesi’nden 23 yıl önce mezun olan ve bu yıl dördüncü kez iftar yemeğinde bir araya gelen arkadaşlar Miske Restoran’da bir araya geldiler. 

23 Yıl Önce Mezun Olan Koca Mektepliler İftarda Buluştu

Koca Mektep adıyla bilinen ve 144 yıllık geçmişe sahip olan Denizli Lisesi, bir çok alanda aldığı başarılarla örnek bir okul olmasının yanında unutulmaz arkadaşlıklarında adresi oldu. Özellikle mezunların yaptıkları etkinliklerle sıkça gündeme gelen Denizli Lisesi’nde, 1993-1995 tarihleri arasında eğitim-öğretim gören öğrenciler geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğinde bir araya geldiler. Miske Restoran’da düzenlenen yemekte buluşan ve lise yıllarındaki anıların konuşulduğu gecede, Havva Çimenoğlu Çelik’e yapılan sürpriz doğum günü kutlaması ise duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu.

23 Yıl Önce Mezun Olan Koca Mektepliler İftarda Buluştu23 Yıl Önce Mezun Olan Koca Mektepliler İftarda Buluştu-123 Yıl Önce Mezun Olan Koca Mektepliler İftarda Buluştu-223 Yıl Önce Mezun Olan Koca Mektepliler İftarda Buluştu-323 Yıl Önce Mezun Olan Koca Mektepliler İftarda Buluştu-4


 
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER