2 Gün Önce Babasını Kaybetmişti Bugün Başkan Koltuğunda

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş makam koltuğuna 2 gün önce banyoda elektrik akımına kapılan Hakan Kayhan'ın oğlu Hakkı Kayhan'a 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında başkanlık koltuğunu 24 Mayıs İlkokulu 3.  sınıf öğrencisi Hakkı Kayhan’a devretti.

GÜNCEL 23.04.2019, 17:36 23.04.2019, 18:23
2 Gün Önce Babasını Kaybetmişti Bugün Başkan Koltuğunda

HABERDENİZLİ.COM

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 2014 yılından bu yana 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlediği 23 Nisan Çocuk Şenliği’nin bu yıl 6.’sını gerçekleştirdi. 

Sarayköy’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Atatürk anıtına çelenk koymasıyla başladı.

2 GÜN ÖNCE BABASINI KAYBETMİŞTİ BUGÜN BAŞKAN KOLTUĞUNDA

Ardından Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında başkanlık koltuğunu 2 gün önce banyoda elektrik akımına kapılması sonucu hayatını kaybeden Hakan Kayhan'ın oğlu 24 Mayıs İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Hakkı Kayhan’a devretti. Başkan Özbaş'ın bu davranışı sosyal medyada büyük takdir topladı.

Daha sonra Gazi İlkokulu ve Ortaokulu’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öğrencilerin hazırladığı dans gösteriyle ve şiirlerle kutlandı. Kutlama programına Sarayköy Kaymakamı Fatih Akaya, Başkan Özbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan, İlçe Emniyet Müdürü Osman Kutlubalak, ilçe protokolü, öğretmenler,  öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

-Olay

Denizli'nin Sarayköy İlçesine bağlı Tosunlar Mahallesi’nde meydana gelmişti. Edinilen bilgiye göre evli ve 2 çocuk babası olan 44 yaşındaki Hakan Kayhan, duş almak için banyoya girdi. Şofbenden çıkan elektrik kaçağına kapılan Kayhan, çarpılmanın etkisiyle banyoda yere yığıldı.

Sesleri duyan eşi hemen yardıma koşarak elektrik kontağını kapattı. İhbar üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık ekipleri geldi. Sarayköy Devlet Hastanesi'ne kaldırılan talihsiz adama doktorlar 1 saat boyunca müdahalede bulundu. Tüm çabalara rağmen Hakan Kayhan hayatını kaybetmişti.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş'ın takdir topladığı yorumlar ise şu şekilde; 

Yorumlar (1)
Murat yeşilyurt 2 yıl önce
Bu ince naif mükemmel davranışınizla gönullerin başkanı oldugunuz bir kez daha ortaya çıkmiştır Belediye başkanı degil Abim diyebilecegim samimi sıcak kanlı insan ALLAH razı olsun