banner1348

100 Kilometre Yolu Gelip, Evin Önünde Gördüler

Beyağaç ilçesinde yaşanan olay Denizli'de fark edildi. Tatil bitiminde Denizli'ye gelmek için motosikletine binen Ozan Akakça isimli sürücü, bindiği motosikletinin içine giren zehirli yılanı fark etmedi.

100 Kilometre Yolu Gelip, Evin Önünde Gördüler
banner1336

Motosiklet sürücüsü ile birlikte saklandığı yerde 100 kilometrelik yolculuk yapan yılan, aracın Denizli'de park edilmesinin ardından ortaya çıkarak direksiyona asılı olan kaskın içine girdi.

O ana kadar motosikletinde kendisi ile birlikte seyahat eden yılanı fark etmediğini anlatan Akakça, "Tatil dönüşü Beyağaç'tan Denizli'ye doğru yola çıkmıştık. Denizli'deki evimizin önüne geldiğimizde aracı park ettim. Bir süre sonra geri geldiğimde direksiyonda asılı olan kaskımdan ip gibi birşey sallandığını gördüm, dikkatlice bakınca yılan olduğunu fark ettim ve babamı çağırdım. Zehirli bir yılanla seyahat etmek oldukça ilginçti ama seyahat sırasında saklandığı yerden çıkmadığı için şanslı olduğumu düşünüyorum" dedi. 
Akakça'nın babası tarafından yakalanan yılan doğaya geri bırakılırken, yılanın türünün Cıvgın yada Bozyörük cinsi olduğu tahmin ediliyor. 

Kaynak: DenizliKentHaber

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER