Vatandaş Yangından Kurtulan İsli Mallara Akın Etti

Denizli'de geçen ay İstasyon caddesindeki yangında ürünleri hasar gören Gürlesin, yangından kurtardığı isli mallar için outlet çadırı kurdu. Vatandaş isli malları alabilmek için akın etti.

ESNAF 14.03.2020, 17:54 14.03.2020, 18:27
6545
Vatandaş Yangından Kurtulan İsli Mallara Akın Etti

Mutlu KELİŞTİ / HABERDENİZLİ

Denizli'de geçtiğimiz Şubat ayında İstasyon Caddesi üzerinde bulunan Gürlesin'in 3 katlı mağazasında yangın çıkmış, itfaiyenin yoğun çalışması sonucu söndürülmüştü. İşte o mağazadan kurtarılan is kokulu ürünler maliyetinin altında bir fiyata satılmaya başlandı. İzmir yolunda bulunan Gürlesin Fabrika Satış Mağazası'nın önünde kurulan outlet çadırına vatandaşlar akın etti. 

Gürlesin Kardeşler Tekstil Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, yangından hasar görmeden kurtarılan fakat is kokusu olan ürünlerini açtığı outlet çadırında satmaya başladı. Maliyetinin altında satılmaya başlayan is kokulu ürünlerden Çorap ve çamaşırlar 0.99 TL, Pijamalar 9.99 TL'den başlayan fiyatlarla vatandaşın beğenisine sunuldu. 

Gürlesin Outlet Çadırı İzmir asfaltı üzeri 13. Kilometrede Kumkısık mevkisinde bulunuyor. Çadır sabah 08.00'den akşam 19.00'a kadar açık. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği isli ürünlerin stoklarla sınırlı olduğu outlet çadırı 15 gün açık kalacak.

Kaynak: Mutlu KELİŞTİ
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner1525
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi
sisli