Toptan Kolye Siparişi Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Uygun fiyata toptan kolye siparişi verirken, bol çeşide, birbirinden farklı figürlerle zenginleştirilmiş vitrine sahip bir firma tercih etmelisiniz.

EKONOMİ 16.03.2021, 18:15
Toptan Kolye Siparişi Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Uygun fiyata toptan kolye siparişi verirken, bol çeşide, birbirinden farklı figürlerle zenginleştirilmiş vitrine sahip bir firma tercih etmelisiniz. Üretimde kullanılan malzemeler doğal, sağlığa zararsız ise o mağazadan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Eminönü toptan takı firması olan Cihan Bijuteri, mağazasına her zaman güncel ürün almak isteyen bijutericiler için toptan ürün satışı gerçekleştirir. Aynı zamanda kullandığı doğal taş ve malzemelerle sağlığa zararsız uzun süre keyifle kullanılacak kolye modelleri üretir.

Cihan Bijuteri Farkıyla Toptan Kolye Almanın Avantajları

Kolyeler, özellikle kadınlar için önemli bir ziynet eşyasıdır. Bir nevi dişiliğin sembolü olan bu takı çeşitleri ile müşterilerinizin kalbine dokunabilirsiniz. Pratik kullanıma sahip, kararmayan kolye

seçenekleri uzun süre kullanıma uygun ve dayanıklı yapıdadır. Dünyadaki takı trendlerinin bir karmasını yansıtan Cihan Bijuteri, hem ulusal hem de uluslararası pazarda en beğenilen modellere sahiptir. 2000’den fazla ürün çeşidine sahip olan ürün yelpazesiyle toptan bijuteri firması, lüks bijuteri ürünlerini, üstün görsel zevklere sahip kişilerle buluşturmak için çalışır. Farklı gelir seviyesinden farklı bakış açılarına sahip ve farklı takı zevkleri olan kişileri tek bir noktada buluşturan çeşitlilik için Cihan Bijuteri ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Toptan Kolye Modelleri

Kişiler yaşam tarzlarını, kıyafetlerine ve kullandıkları takılara yansıtırlar. Herkesin kendine has bir tarzı ve zevki bulunur. Bu nedenle bijuteri mağazanızda ne kadar farklı çeşitte kolye seçeneği bulunursa o kadar fazla kişiye hitap etme şansınız vardır. Farklı zevklere hitap etmenize yardımcı olacak toptan kolye modelleri genel olarak şu kategorilere sahiptir:

  • Zirkon kolye
  • Zincirli zirkon kolye
  • Hayat ağacı kolye
  • Çocuk kolye
  • Fosforlu kolye
  • Best friends kolye
  • Doğal taş kolye
  • His taşı kolye

Zirkon kolye seçeneklerine göz attığınızda karşınıza birbirinden zarif ve ışıltılı modellerin çıktığını görürsünüz. Lotus çiçeği, yılan, kayan yıldız, denizyıldızı, çengelli iğne, yaşam çiçeği, anahtar, tek taş kulp, üç tırnaklı damla ve daha birçok çok zengin figür bu kategoride yer alır. Zincirli zirkon kolye, iri zincir halkalarının bulunduğu kolye modellerinden oluşur. Burada kolye uçları genellikle kalp, düğme, yıldız gibi figürleri içerir. Toptan kolye çeşitleri arasında yer alan hayat ağacı figürlü model, çakralı, ipli yuvarlak, zincirli yuvarlak gibi farklı çeşitleri barındırır.

Çocuk kolye seçenekleri yuvarlak halka içinde yer alan değişik fotoğraflardan ve resimlerden oluşur. Bunlar Atatürk, papatya, inci küpeli kız gibi farklı simgelerdir. Fosforlu kolye seçenekleri enerjik ve sıcak renkleri yansıtır. Fosforlu kolyelerde figür olarak denizyıldızı ön plandadır. Hilal figürlü model de bu kategori içinde orijinal ve dikkat çeken seçeneklerden biridir.

Best friends kolye de yine çocuklara ve çocuk ruhlu kişilere hitap eden ikili kolye gruplarından oluşur. Doğal taş kolye modelleri ise kolye ucunda yer alan taş ile farklı renk seçeneklerine sahiptir. His taşı kolye, gümüş zinciri ve doğal taş detayıyla günlük ya da klasik giyimde kullanılabilecek bir şıklığa sahiptir.

Zengin Toptan Takı ve Toka Modelleri

Toptan kolye modelleri dışında Cihan Bijuteri, oldukça zengin takı ve toka modellerine sahiptir. Bileklik, küpe, toka, ayna ve makyaj aynası kategorileri de en çok rağbet görenler arasındadır. Toka

seçenekleri içinde kız çocuklarının da zevkle kullanabileceği harika seçenekler mevcuttur. Uğur böcekli tokalar, kırmızı rengiyle kız çocukları için en çok tercih edilenler arasındadır.

Toptan bijuteri ürünlerinde her hafta yenilenen modelleriyle Cihan Bijuteri size her yaştan bijuteri aşığının zevkine uygun modeller sunar. Gerek kendi imal ettiği gerek ithal ürünlerin satışını

gerçekleştirerek bijuteri sektörünün zengin ve lüks modellerle çeşitlenmesini sağlar. Yüksek müşteri memnuniyeti için ürün yelpazesini en kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen modellerle donatır. Sadece dayanıklı değil, göz zevkinizi okşayacak kadar şık ve kullanımı kolay modelleriyle toptan kolye seçeneklerinde fark yaratmaya devam eder. Dünya trendlerini takip ederek her zaman güncel takı ve toka modelleriyle müşterilerinizi buluşturmanıza yardım eder.

Toptan Kolye Fiyatları

Aynı anda mağazanıza birbirinden şık ve renkli toptan kolye modellerini sipariş verebilirsiniz. Cihan Bijuteri, zarafeti, şatafatı, sadeliği ve hayatın içinden birçok farklı duyguyu bir arada bulunduran kolye ve takı seçeneklerine sahiptir. Farklı bakış açılarına, ruh hallerine, yaşam tarzlarına uygun seçenekleri tek seferde kolayca sipariş verebilirsiniz. Mağazanızı zenginleştirmek ve farklı zevklere sahip farklı yaş gruplarından kişilere ulaşmak işte bu kadar kolay... Müşterilerinizi son moda toptan kolye modelleri ile buluşturmak için şimdi siz de https://cihanbijuteri.com/kolye adresinden ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)