Sırt Sırta Depo Rafı Özellikleri Nelerdir?

EKONOMİ 09.11.2021, 09:38 09.11.2021, 12:07
Sırt Sırta Depo Rafı Özellikleri Nelerdir?
banner1749

Sırt sırta raf sisteminin sektörde daha çok kullanılan İngilizce ismi back to back’tir. Bu raf sistemi aklınıza gelecek bütün ürünlerin depolanmasında sık sık tercih edilen bir sistemdir. Kasabadaki küçük bir firmadan metropoldeki büyük bir firmaya her kesimin rahatlıkla kullandığı sırt sırta depo raf sitemlerinin kendine göre avantajları fazladır.

Depolarda fazlaca bulanan sırt sırta depo raf sistemleri düşük bütçeli firmalar için birebirdir. Bu sistemle kayıp ve hasar durumu en alt seviyededir.

Bütçesine dikkat eden markalar bu raf sitemlerini kullanarak depolarında daha fazla kullanılabilir rantabıl alanlar kazanırlar. Değişik ölçülerdeki paletlerde ve farklı ebatlardaki sepetlerde stok edilecek ürünler Sırt sırta depo rafı sistemleri ile kolaylıkla depolama yapılır ve aranılan ürüne erişim daha basit olur. Asıl dikkat edilmesi gereken ise bu sistemleri birinci el yerine ikinci el kullanmanın avantajlarıdır. Makalemizde piyasada ikinci el sırt sırta depo raf sistemlerini nerelerde bulabileceğinizi de öğreneceksiniz.

Sırt Sırta Depo Raf Sistemlerinin Kurulumu Nasıl Olmalıdır?

Bilhassa kurulum için deneyimli personel ve mühendislik bilgisine ihtiyaç vardır. Maliyet fazla gibi görülse de tecrübeli personel maliyeti her zaman daha hesaplı olacaktır. Bu raf sistemi genelde iki koridor arasına yerleştirilir. Bağlantılar böylece sırt sırta gelecek şekilde yapılır. Kurulum sistemi dolayısıyla istenilen ürüne çok kolay erişilebilir ve bu kurulum yıllarca kullanılacak şekilde uzun ömürlüdür. Ülkemizde ikinci el raf sistemlerinin alış ve satışında birinci firma olan ZMF RAF deneyimli ekibi ve son model ekipmanlarıyla işletmenize sırt sırta raf sistemlerinin kurulumu noktasında kolayca yardımcı olabilir.

Sırt Sırta Depo Raf Sistemlerini Nereden Satın Alabilirsiniz?

Bu raf sistemini yenisini temin edebilirsiniz fakat bu maddi olarak pek iyi tercih değildir. Bütün ticari işletmelerin ticari faaliyetlerini sürdürebilmeleri için gerekli mali koşulların sağlanması için 2.el raf tercihi daha mantıklıdır.

2.el depo raf sistemleri arasında en çok tercih edilen sistem sırt sırta raf sistemleri olduğunu biliyoruz. Firmanız için yeni bir depo kurulumu istiyorsunuz ya da bulunan mevcut deponuzu büyütmek istiyorsunuz, işte burada 2. el depo raf sistemlerini tercih edebilirsiniz. İkinci el raf sistemleri yeni bir depo raf alım sisteminden daha uygun bir tercih olmanın yanı sıra tüm kullanım ve özellikleri depo kullanım standartlarına uygundur. Bütün bu avantajlar için vakit kaybetmeden ZMF RAF’tan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Denizli’de ikinci el raf sistemlerine nasıl ulaşılır?

İkinci el raf sistemleri ve sırt sırta depo rafı sistemlerinde bir numaralı adres Türkiye’deki en büyük raf tedarikçisi ZMF Raf’tır. İkinci el raf alımı ve satımı işleriniz için ZMF RAF Denizli’de de markanızın yanında.

2. El Depo Raf Sistemlerinin Maddi Avantajları

Sırt sırta depo raf sistemlerinde ikinci el raf sistemi kullanmak ticari işletmenize kar ve avantaj sağlayacaktır. Başlangıç depo kurulum maliyetlerini büyük miktarda düşüren 2. el depo raf sistemi sıfır raflar kadar uzun süreçte kullanılabilmektedir.

2. el depo raf sistemleri tercihi sadece maddi olarak değil zaman kazanımı açısından da önemlidir. Bu sistemler için karar verirseniz şirket kurulum aşamasında iktisadi bir karar vermiş olursunuz.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)