banner1029

Paykasa Alabileceğiniz Tek Güvenli Adres

İnternetten alışveriş gelişen teknoloji ile birlikte insanların en çok kullandığı yöntemler arasında yer almıştır.

Paykasa Alabileceğiniz Tek Güvenli Adres

İnternetten alışveriş gelişen teknoloji ile birlikte insanların en çok kullandığı yöntemler arasında yer almıştır. Ancak internetten alışveriş yapmak her zaman güvenli bir durum değildi. Bunun sebebi ise özellikle bazı sitelerin güvenlik durumlarının eksik olması ya da bilgisayarınızda herhangi bir kötü amaçlı yazılımın bulunması olabilir. Zaman zaman sizler de alışveriş yaparken, kredi kartı kullanmakta çekingen olabilirsiniz.

Bu durumda ise devreye paykasa girer. Uzun bir süredir hizmette olan ve herkesin beğenisini toplayan Paykasa, bir bakıma elektronik para olarak da adlandırılabilmektedir. Sizler de kredi kartı ile alışveriş yapmak ya da bilgilerinizin çalınmasını istemiyorsanız, Paykasa sistemini kullanabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa dünyanın en çok kullanılan ödeme yöntemleri arasında bulunmaktadır. İlk zamanlarda belli miktarlardaki sitelerde hizmet verirken, zaman geçtikçe dünya çapında bir üne sahip olmuştur. Şu anda Paykasa hizmeti hemen hemen bütün alışveriş sitelerinde kullanılmaktadır. Bu da Paykasa sisteminin ne kadar geniş bir ödeme ağına sahip olduğunun göstergesidir. Ayrıca kredi kartı, banka kartı olmaması durumunda da Paykasa hizmet vermeye devam etmektedir. Sizler de ATM’den havale yoluyla ya da farklı yollarla Paykasa’ya ödeme yapabilir ve internet üzerinden alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Paykasa kullanmak için herhangi bir karta ya da bilgilerine ihtiyaç duymazsınız.

18 yaşın üstünde olmanız Paykasa sistemini kullanmanız yeterli olacaktır.

Paykasa kartı satın aldıktan sonra sizlere 16 haneli bir kod verilecek. Bu kod tek kullanımlıktır. Bu yüzden güvenliği oldukça fazladır. Tahmin edilmesi zor olan kodu alışveriş yapacağınız sitedeki gerekli kısma girebilirsiniz. Bu kod tek kullanımlık olmakla birlikte içerisinde kimlik bilgilerinizi de barındırmaz. Bu da internet üzerinden güvenle ve kolaylıkla alışveriş yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Paykasa dünya çapında tercih edilen bir hizmettir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1204