O Firmanın Koruma Süresi 1 Yıl Uzatıldı

Denizli’de konkordato ilan eden şirketlere bir yenisi eklendi. Denizli Asliye Ticaret Mahkemesine başvuran Şeref Tur Organizasyonun başvurusu kabul edildi. 

O Firmanın Koruma Süresi 1 Yıl Uzatıldı

HABERDENİZLİ.COM

1 yıl koruma altına giren şirkete 3 komiser atandı. Komiserler, firmadan alacağı olan şirketlere çağrıda bulundu. Son dönemde ekonomik sıkıntılarla boğuşan şirketler konkordato yani iflas erteleme çağrısı yapmaya devam ediyor. Şimdiye kadar onlarca firmanın geçici koruma altına aldığı girdiği Denizli’de son olarak Şeref Tur Organizasyon İnşaat Petrol Sağlık Film İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi konkordato ilan etti. 3 aylık geçici koruma verilen şirketin başvurusu üzerine koruma süresi 1 yıla çıkarıldı.

Şirkete geçici komiser olarak SMMM Bağımsız Denetçi Ramazan Yarımtepe, SMMM Bağımsız Denetçi Adnan Selçuk ve Av. Ali Coşkun atandı. Komiserler, şirketten alacaklı olanların, alacaklarının dayanaklarını gösteren belgelerin aslı veya onaylı suretlerini, İcra ve İflas Kanunu'nun 299. maddesi gereğince ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde, konkordato komiserliğinin "Hastane Caddesi Konakhan İşmerkezi Kat:7 No:703 Denizli" adresine, bizzat veya vekilleri aracılığıyla kayıt yaptırabileceklerini açıkladı.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER