Lezita Enflasyonla Mücadeleyi Sürdürüyor

Lezita, 2018 yılında başlayan Enflasyonla Topyekûn Mücadele’ye verdiği desteğe devam ediyor.

Lezita Enflasyonla Mücadeleyi Sürdürüyor

HABERDENİZLİ.COM

Abalıoğlu Grubu Gıda İş Ünitesi Genel Müdürü Mustafa Özdil, “Geçtiğimiz yıl sonunda Enflasyonla Topyekûn Mücadele programına biz de katılmıştık. Ekonomimize olan inancımızla, tüketicilerimizin sağlıklı ve besleyici ürünlere en rahat şekilde ulaşabilmeleri için desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.

Türkiye piliç eti sektörünün önde gelen markalarından Lezita, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek vermeye devam ediyor.
Türkiye ekonomisinden aldıkları güçle sektörde birçok başarı elde ettiklerini belirten Abalıoğlu Grubu Gıda İş Ünitesi Genel Müdürü Mustafa Özdil, Enflasyonla Topyekûn Mücadele programına verdikleri gönülden desteği sürdürdüklerini söyledi. Türk halkının sağlıklı ve besleyici ürünlere ulaşabilmesinin temel prensipleri olduğunu vurgulayan Özdil “Lezita olarak tüketicilerin alım gücünü desteklemek adına ürünlerimizi uygun fiyatlarla tüketicilerimize ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Türkiye’nin büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirten Özdil “Ekonomimizdeki iyileşmenin artarak devam edeceğine inancımız tam. Ekonomimize olan inancımızla Lezita olarak yeni yatırımlara da imza atmayı sürdüreceğiz” dedi.
Lezita Enflasyonla Mücadeleyi Sürdürüyor

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER