Denizli Ticaret Borsası Manisa’da

Denizli Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Oda ve Borsaların üyelerine “Beş Yıldızlı Hizmet” vermesi için fırsat oluşturan “Akreditasyon Sistemi” çalışmalarına son hız devam ediyor.

Denizli Ticaret Borsası Manisa’da
Çalışmalar kapsamında Denizli Ticaret Borsası İdari ve Mali İşler Müdürü Uğur Tanrıverdi, Kalite ve Akreditasyon Sorumluları, Canberk Kundakçı, Tuğçe Çoban ve Hayvan Pazarı Sorumlusu Veteriner Hekimi Ömer Benli Manisa Ticaret Borsasını ziyaret ederek kıyaslama toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Manisa Ticaret Borsasını temsilen Genel Sekreter Mutlu Karakaş ile Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Fatih Toker Katıldı.

Başlangıç olarak Manisa Ticaret Borsasının Temel Gerekliler ve Temel Hizmetler alanında çalışmaları değerlendirilmiş, sonrasında Manisa Ticaret Borsası iştiraki olan Hayvan Pazarında incelemeler gerçekleşmiştir.

Toplantıda iki Borsanın Akreditasyon çalışmaları karşılaştırılmış, DTB’nin; Düzeltici Önleyici Faaliyet Takip Listesi, Karar Takip Formu, İnternet Sitesi Portalı ve Hayvan Pazarı Programı Manisa Ticaret Borsasının beğenisini kazanmıştır.

Toplantının sonunda karşılıklı teşekkürler sunularak, Manisa Ticaret Borsası Denizli’ye davet edilmiştir.  

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER