banner1348

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimi Yapıldı

Denizli'de, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Uzun zamandır başkanlık görevini yürüten Musa Çelikkol, yapılan genel kurulda görevi Turgut Devecioğlu'na devretti.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimi Yapıldı

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Olağan Genel Kurulu delegelerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Genel kurulda yaptığı konuşmasında Oda Başkanları ve delegelerden helallik isteyen Başkan Çelikkol, 23 yıllık görev süresi içerisinde hep iyi şeyler yapmanın gayretinde olduğunu söyledi. Çelikkol; " Oda Başkanlarımız, yöneticilerimiz ve genel sekreterlerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Esnaflarımıza katkısı olabilecek her projeye destek verdik. Ben; görevi devralacak olan Turgut Devecioğlu başkanıma başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun." şeklinde konuştu.

denizli esnaf ve sanatkarlar odası seçimi

AHİLİK GELENEĞİ İLE, AYDINLIK GELECEĞE

Tek liste olarak gerçekleştirilen genel kurulda görevi devralan Başkan Devecioğlu ise,  yaptığı konuşmasında, aldığı sorumluluğun farkında olduğunu, hep birlikte güç birliği yaparak, önemli projelere imza atacaklarını ifade etti. Başkan Devecioğlu; Bugün önemli bir günü yaşıyoruz. Öncelikle tüm oda başkanlarımıza ve delegelerimize, şahsıma ve ekibimize verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine, bugüne kadar emeği geçmiş başta Musa Çelikkol Başkanım olmak üzere, yönetim kademelerinde görev alan tüm kardeşlerime şükranlarımızı sunuyorum. Ahirete irtihal edenlere rahmet ve minnetle yad ediyorum. Tek cümle ile şunu ifade etmek isterimki, hep birlikte 'Ahilik Geleneği ile, Aydınlık Geleceğe' cesur ve kararlılıkla yürüyeceğiz." şeklinde konuştu.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER