banner1348

Başkan Erdoğan, DESİAD’ı Konuk Etti

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) Başkanı Ahmet Yavuzçehre ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Başkan Erdoğan, DESİAD’ı Konuk Etti
Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Edoğan DESİA Başkanı Ahmet Yavuzçehre ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette Başkan Erdoğan, Denizli adına faydalı çalışmalar yapmak için her zaman hazır olduklarını ifade ederek, “Denizli ekonomisinin, diğer sivil toplum kuruluşlarıyla yapılacak ortak projelerle daha fazla canlanacağına inanıyoruz. Denizli Ticaret Odası olarak birlikte rahmet ve bereket, ayrılıkta ise sıkıntı olabileceğini her zaman ön planda tutuyoruz. Dolayısıyla da önünde ve arkasında adı Denizli olan her türlü faaliyette diğer sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket etmeye hazırız. DESİAD ile de çeşitli ilimiz için proje üreterek, sanayicilerimize yön gösterebiliriz.” diye konuştu.

DESİAD Başkanı Yavuzçehre ise Denizli Ticaret Odasının Başkanı Uğur Erdoğan’a yeni görevinde başarılar dileyerek, dernekleriyle ilgili çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER