Seviye Okulları Bursluluk Sınavı 15-16 Şubat'ta

EĞİTİM 27.01.2020, 14:37 28.01.2020, 12:26
Seviye Okulları Bursluluk Sınavı 15-16 Şubat'ta
banner1692

Mutlu KELİŞTİ / HABERDENİZLİ

Denizli'de eğitim veren özel okullar önümüzdeki eğitim öğretim yılı için şimdiden hazırlıklarını yapmaya başladılar. Henüz yarıyıl tatili gelmeden 'Bursluluk Sınavı' açıklamalarını yapmaya başladı.

Denizli Ankara yolunda eğitim faaliyetine devam eden Özel Denizli Seviye Okulları, bursluluk sınavı tarihini Şubat ayının 15 ve 16. günlerinde yapacağını açıkladı. Haberdenizli.com olarak bizim de faaliyetlerine haber sitemizde yer verdiğimiz Özel Denizli Seviye Okulları Kurucu Müdürü Mahmut Catlık, "Ortaokul eğitim ve öğretimde öğrencilerimizin bilgi ve becerilerinin harmanlanmasını sağlayan uygulamalı derslerimizin yanında MEB’e bağlı olarak yabancı dil hazırlık programımız ile akademik başarılarının düzenli ve dengeli bir şekilde ilerlemesini sağlayacak sınav disiplinine sahip sistemi barındırır.

Özel Denizli Seviye Anadolu Lisesi eğitim ve öğretimde teorik ve uygulamalı eğitimi esas alıp yabancı dili (Rusça, Almanca ,İngilizce ) veren bir sistemi uygulamaktadır. Ayrıca uluslararası vizyonunu geliştirecek AIESEC yabancı dil programı ile yurt dışına gitme fırsatı sunar. Seviye Okulları öğrencileri , farklı perspektiflere sahip , yaratıcı ve donanımlı bir şekilde çağdaş bireyler olarak hayatları boyunca bu avantajdan yararlanırlar.
 
Ayrıca Beşiktaş ismini bünyesinde taşıma hakkı olan tek okul olma özelliği taşıyan Denizli Seviye Okulları olarak Denizli Beşiktaş Basketbol okullarında profesyonel basketbolcu olma imkanını öğrencilerimize sunuyoruz. 12 ay devam eden basketbol okullarında antrenman yapıp yetenekli gençleri yazın İstanbul’da basketbol kampına alıp profesyonel basketbol adımlarını atmalarına yardımcı oluyoruz.
 
Beşinci sınıftan itibaren enstrüman çalmaya teşvik ettiğimiz öğrencilerimize keman dersleri, geleceğin en büyük iş ağı olan yazılım alanında öğrencileri geliştirmek için kodlama ve programlama dersleri, kültürümüzü yaşatmak geleneklerimizi sürdürmek amacıyla halk oyunları dersleri ve yaparak yaşayarak öğrenmenin öneminin bilinciyle 5 farklı laboratuvarda uygulama dersleri veriyoruz.
 
Her ay okulumuza davet ettiğimiz çeşitli meslek grubu uzmanları ile kariyer günleri düzenleyerek öğrencilerin meslek seçimine ve gelecek planlamasına yardımcı oluyoruz." dedi. 

Seviye Okulları Bursluluk Sınavı tarihi

Catlık, "Tüm bu imkanlardan yararlanmak, sevgi ve disiplini bir arada barındıran seviye eğitiminin farkından yararlanmak için 15-16 Şubat tarihlerinde düzenleyeceğimiz bursluluk sınavımız için öğrenciler başvurularını www.denizliseviyeokullari.com adresinden yapabilir." açıklamasını yaptı. 

seviye okulları bursluluk sınavı denizli

seviye okulları bursluluk sınavı denizli

seviye okulları bursluluk sınavı denizli

Kaynak: Mutlu KELİŞTİ
Yorumlar (0)