Seviye'den Eğitim Semineri

Denizli Özel Seviye Okulları 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının açılışı çerçevesinde "Durum-Duygu-Düşünce" temalı bir konferans, düzenledi.

EĞİTİM 04.09.2018, 11:33 06.09.2018, 14:55
Seviye'den Eğitim Semineri
banner1692

Denizli Özel Seviye Okulları 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının açılışı çerçevesinde "Durum-Duygu-Düşünce" temalı bir konferans, düzenledi. Konferansta Konuşmacı olarak Psikolog Danışman Arzu Ceylan, veli, öğrenci, okul (öğretmen) korelasyonun önemini ifade etti. Bu konu başlıklı seminerde eğitici oyunlarla kurum öğretmenleri’de aktif bir şekilde dahil edildi.
 
Seminerin ikinci günüde ise Ahmet Erkan ve ekibi tarafından ilk yardım ve iş güvenliği sağlığı hizmet içi eğitimi verildi. Öğrencilerin acil durumlarda okul içerisinde neler yapılabileceği konuşuldu. Denizli Özel Seviye Okullarından yapılan açıklamada, "Değerli ve verimli geçen, öğretmenlerinde katılımıyla gerçekleştirdiğimiz bu konferanslar sonrası enerjisi bol şekilde yeni bir döneme başladık. Bizlerde Seviye Ailesi olarak sadece akademinin bir yerde tıkalı olabileceği bunun yanında bireysel, mesleki, ve eğitsel yönlerinin de birlikte ortaya çıkabildiği taktirde ileriki yaşlarında kolaylık sağlayabileceği felsefesine sahibiz".ifadelerine yer verildi. 
 
2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının tüm öğrencilerimize başarı getirmesini diliyoruz.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)