Sarayköy’de Tiyatro Kursları Başlıyor

Hem hizmetler ve yatırımlar anlamında hem de kültürel ve sosyal çalışmalar anlamında büyük bir ivme yakalayan Sarayköy’de şimdi de uygulamalı tiyatro kursu başlıyor. 

Sarayköy’de Tiyatro Kursları Başlıyor
Denizli'nin Sarayköy Belediyesi ve Sarayköy Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile açılacak olan kurslara tüm vatandaşları davet eden Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş “İlçemizin sosyal ve kültürel anlamda gelişmesini çok önemsiyor ve bu yönde projeler üretmeye gayret ediyoruz.
Bugünde güzel bir projemizi hayata geçiriyor, ilçemizde sahnelenen her tiyatro oyununda salonu dolduran ve ilgiyle takip eden vatandaşlarımız için Halk Eğitim Merkezimiz ile birlikte uygulamalı tiyatro kursu açıyoruz. Bu kurslar ile birlikte vatandaşlarımız hem temel tiyatro eğitimi alacaklar hem de ilerleyen zamanlarda kendileri oyunlar sahneleyecekler. Bizlerde hemşehrilerimizin sahneledikleri tiyatro oyunlarını zevkle izleyecek, daha da gelişmesi ve yaygınlaşması için desteğimizi sürdüreceğiz” Dedi

Sarayköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde kayıtları başlayan tiyatro kursları tamamen ücretsiz olacak ve 14 yaş üzerindeki tüm vatandaşlar katılabilecek. 
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243