Mutlulukları Gözlerinden Okundu

Pamukkale Üniversitesi Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (PADAM) öğrencileri, Bağbaşı Yaylasında keyifli bir hafta sonu geçirdi. Birçoğu karla yeni tanışan öğrenciler Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ile birlikte kar topu oynayarak unutulmaz anlar yaşadı.

EĞİTİM 31.12.2018, 15:44
Mutlulukları Gözlerinden Okundu
banner1641

Haberdenizli.com

Pamukkale Üniversitesine çeşitli ülkelerden gelen ve Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezinde öğrenim gören öğrenciler hafta sonu keyifli anlar yaşadı. 
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığınca düzenlenen etkinlikte öğrenciler ilk olarak teleferiğe bindi. İlk teleferik heyecanlarını Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ile birlikte yaşayan öğrenciler eşsiz manzaranın tadını çıkardı. Beyaz örtüyle kaplanan manzara karşısında şaşkınlık yaşayan öğrenciler duygularını Rektör Bağ ile paylaştı. 

Mutlulukları Gözlerinden Okundu

Mutlulukları Gözlerinden Okundu

Birçoğu daha öncesinde karla tanışmayan öğrenciler teleferik yolculuğunun ardından kar kalınlığı 10 santimetreyi bulan Bağbaşı Yaylasında ilk kez kara dokundu. Ellerine aldıkları karı gökyüzüne savuran öğrencilerin yaşadıkları mutluluk gözlerinden okundu. Karların üzerine uzanan ve bu anı cep telefonlarıyla ölümsüzleştiren öğrenciler unutulmaz anlar yaşadı.

Mutlulukları Gözlerinden Okundu

Rektörle Kar Topu Oynadılar

Karın keyfini çıkaran öğrencilerin eğlenceli anlarına Rektör Hüseyin Bağ eşlik etti. Öğrencilerle birlikte uzun süre kar topu oynayan Rektör Bağ, atılan kar toplarından da nasibini aldı. Kıyasıya süren kar topu mücadelesinin ardından öğrencilere sucuk ekmek ikramı yapıldı. Etkinlikten büyük keyif aldıklarını belirten öğrenciler, “Bizim ülkemize kar yağmadığı için ilk defa burada kar görüyoruz. Hayatımızda ilk defa kara dokunduk, kar oynadık. Bize bugünü yaşattığı için Rektörümüze teşekkür ediyoruz” dediler. Etkinliğin ardından öğrenciler Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ’a hediye takdim etti. 

Mutlulukları Gözlerinden Okundu

Mutlulukları Gözlerinden OkunduMutlulukları Gözlerinden OkunduMutlulukları Gözlerinden OkunduMutlulukları Gözlerinden OkunduMutlulukları Gözlerinden OkunduMutlulukları Gözlerinden Okundu

banner1640
Yorumlar (0)