Kimi parasıyla kimi mesleğiyle: Mimardan eğitime büyük destek

Mimar Ferhat Demirten, eğitime farklı bir şekilde katkı sağladı. Mimar Demirten, çizdiği 32 derslikli ve 150 bin lira olan okul projesi karşılığında ücret almayarak projeyi eğitime bağışta bulundu. Protokol Vali Ahmet Altıparmak’ın katıldığı törenle imzalandı.

Kimi parasıyla kimi mesleğiyle: Mimardan eğitime büyük destek

Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleştirilen protokol imza törenine Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Mimar Ferhat Demirten katıldı.

Mimar Ferhat Demirten, çizdiği özel proje ile 32 derslikli yeni bir okul yapılacağını söyleyerek, eğitime katkı sağlamaktan mutlu olduğunu söyledi.

Vali Altıparmak, Mimar Ferhat Demirten’e eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, yapılacak olan okulun şimdiden hayırlı olmasını diledi.

Pamukkale İlçesinde yapılması planan okul Bodrum+Zemin kat+ 4 kattan oluşacağı öğrenildi. Okulun proje bedelinin 150 bin lira olduğu öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 17:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

ihalesiz aldığı müşavirlik işlerini ve belediyelere fahiş fiyatlara verdiği hazır projeleri de sorgulamak lazım gibi geliyor sanki, Sayın basın mensupları

SIRADAKİ HABER
banner1243