Ferhatlar Koleji Uluslararası Başarısına Bir Yenisini Daha Ekledi

Denizli Özel Ferhatlar Eğitim Kurumlarında, kurulduğu tarihten bugüne her yıl düzenli olarak uyguladığı Cambridge Young Learners sınavı düzenledi.

Ferhatlar Koleji Uluslararası Başarısına Bir Yenisini Daha Ekledi

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Özel Ferhatlar Eğitim Kurumlarında, kurulduğu tarihten bugüne her yıl düzenli olarak uyguladığı Cambridge Young Learners sınavı düzenledi. Starters, Movers, Flyers, Ket ve Pet seviyelerinde başarı gösteren öğrencilerine ise sertifikaları İngilizce Zümre Başkanı İlknur Alp ve Genel Koordinatör Süleyman Demirkol tarafından verildi .

Düzenlenen törende konuşan, zümre başkanı İlknur Alp, “Özel Ferhatlar Eğitim Kurumlarının sınav merkezi olarak da seçildiği Cambridge Young Learners sınavlarındaki istikrarlı başarılarımız, KenDu Language Acquisition ile çıktığımız yolda bugüne kadar elde ettiğimiz ulusal ve uluslararası başarılarımız adına yeni bir ödül oldu. Bu konuda bize güvenen başta veli ve öğrencilerimiz olmak üzere bütün Denizli’ye teşekkür ediyorum” dedi.
Programın sonunda söz alan Genel Koordinatör Süleyman Demirkol, Programın en dikkat çekici ayrıntılarından biri de ortaokulda mezuniyet derecesine ulaşan öğrencilerimizin yaşıtlarından çok daha üst düzeyde başarılara imza atarak sertifikaları tam armayla kazanmasıydı. dedi.

Starters, Movers, Flyers’tan tam arma almaya hak kazanan ve Ket - Pet seviyelerinde üstün başarı sergileyen öğrencilere aileleri, öğretmenleri ve arkadaşları huzurunda plaket takdim etti.

Ferhatlar Koleji Uluslararası Başarısına Bir Yenisini Daha EklediFerhatlar Koleji Uluslararası Başarısına Bir Yenisini Daha Ekledi

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER