Eğitim-Bir-Sen’den Rektör Bağ’a Ziyaret

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şube Başkanı Kazım Tefçi ve yönetim kurulu üyeleri, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ı ziyaret ederek, yeni görevini tebrik etti.

Eğitim-Bir-Sen’den Rektör Bağ’a Ziyaret
Eğitim-Bir-Sen Denizli Şube Başkanı Kazım Tefçi ve yönetim kurulu üyeleri, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Tefçi, Pamukkale Üniversitesi’nin, eğitim başta olmak üzere, her alanda Denizli ve ülkeye katkı sunan bir üniversite olmasını temenni ettiklerini belirterek, sendika olarak bu konuda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Türkiye’nin ve Denizli’nin gelişimi için akademik alanda çalışmalarını sürdürdüklerini, yeni projelerle bu süreci devam ettireceklerini kaydetti. Göreve geldikten sonra yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında da bilgi veren Rektör Bağ, sivil toplum örgütleri ile de ortak çalışmalar yürütmeyi amaçladıklarını ve eğitimin gelişimine katkı sunmak istediklerini sözlerine ekledi.

Kazım Tefçi, ziyaretin sonunda Rektör Hüseyin Bağ’a, Eğitim-Bir-Sen’in düzenlediği yarışmalarda dereceye giren eserlerin yer aldığı ‘Kelebeğin Rüyası’ kitabını hediye etti. 
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER