banner1348

Eğitim-Bir-Sen'de Öselmiş Dönemi Başladı

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şubesi’nin 6. Olağan Genel Kurul toplantısı, geçtiğimiz Cumartesi günü Bereketler Toplantı ve Sergi Salonunda gerçekleştirildi. Genel Kurulda Eğitim-Bir-Sen Denizli Şube Başkanlığına Feyzullah Öselmiş seçildi.

Eğitim-Bir-Sen'de Öselmiş Dönemi Başladı

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esan’in divan başkanlığını yaptığı Genel Kurula; Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, Memur-Sen’e bağlı iş kollarının Şube Başkanları, İl ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile Eğitim-Bir-Sen teşkilatı ve delegeleri katıldı.

23 Mayısta adaylığını açıklayarak çalışmalara başlayan Öselmiş, Genel Kurulda delegelerin büyük çoğunluğunun oyunu alarak Eğitim-Bir-Sen’in yeni dönemde Denizli Şube Başkanı seçildi.

Seçim süreci ile ilgili açıklamalarda bulunan Öselmiş,  “9 Eylül tarihinde İş Yeri Temsilciliği seçimleri ile başlayan ve İlçe Temsilciliği, delege seçimleri ile devam eden süreci bugün “Demokrasi Şöleni” havasında tamamladık. Eğitim-Bir-Sen’de seçimlerin kazanı veya kaybedeni olmaz. Bizde hizmet yarışında bir adım öne geçmenin gayreti olur. Bugünde öyle olmuştur, teşkilatımız bu hizmet mücadelesinde bir adım daha öne geçme sorumluluğuna bize yüklemiştir. “ dedi.

Eğitim-Bir-Sen Denizli'de Öselmiş Dönemi

Bayrağı devreden dava arkadaşlarına da teşekkür eden Öselmiş,  “Uzun yıllar birlikte mücadele ettiğimiz dava arkadaşlarımızı bu süreçte hiçbir zaman rakip değil, refik olarak gördük. Hep birlikte büyük mücadeleler verdiğimiz, çok zorlu dönemleri birlikte yaşadığımız dava arkadaşlarıma yaptığı hizmetlerde dolayı teşkilatım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Eğitim-Bir-Sen Denizli'de Öselmiş Dönemi1

 Yeni döneme ilişkinde açıklamalarda bulunan Öselmiş; Demokrasiyi içselleştirip, teşkilat ruhunda daha da işlevsel hale getirdiğimiz bu süreçte, katılımcılığı, üretmeyi, yeni şeyler geliştirmeyi ve en önemlisi istişare ruhunu diri tutacağız. Geçmişte hizmet etmiş teşkilat büyüklerimizin tecrübesini yeni arkadaşlarımızın heyecanı ile harmanlayıp; iri, diri ve çekirdeği sağlamlaşmış büyük bir Eğitim-Bir-Sen ailesi oluşturacağız.” dedi.

Öselmiş; “Demokrasi Şöleni”ne katkı sunan misafirlerimize, teşkilat mensuplarımıza, destekleri ile güç veren delegasyona, bize inanıp en başından beri bizimle yol yürüyen dava arkadaşlarıma, büyük Eğitim-Bir-Sen camiamıza teşekkür ederim” dedi. 

Eğitim-Bir-Sen Denizli'de Öselmiş Dönemi2


 

Mutlu KELİŞTİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER