banner1348

Denizli’de Öğretmenlere ‘Bütçemi Yönetebiliyorum!’ Semineri Verildi

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Ekonomi Bankası arasında düzenlenen protokol gereği ‘Bütçemi yönetiyorum’ projesi kapsamında Denizli’de, görev yapan öğretmenlere seminer düzenlendi.

Denizli’de Öğretmenlere ‘Bütçemi Yönetebiliyorum!’ Semineri Verildi

Denizli genelinde bulunan okullarda görev yapan öğretmenlere, ‘Bütçemi yönetebiliyorum’ konulu seminer kapsamında ilk seminer Zehra-Nihat Moralıoğlu Ortaokulunda eğitmen Serhat Yılmaz tarafından düzenlendi.

Verilen seminer sonrasında açıklamalarda bulunan eğitmen Yılmaz, “Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Ekonomi Bankası iş birliği protokolü çerçevesinde ‘Bütçemi yönetebiliyorum’ projesini ilimizde görev yapan öğretmenlerimize paylaşıyoruz. Bugün ilk seminerimizi Zehra-Nihat Moralıoğlu Ortaokulunda verdik, bütçe konusu günümüz şartlarında büyük önem arz etmektedir. Gelecek nesillerin mimarları olan öğretmenlerimize böyle bir projede beraber olmak güzeldi, inşallah bundan sonra daha 1400 hocamıza daha bu eğitimler verilecek. Hedefimiz gelecek dönemde öğretmenlerimizin ve dolaylı olarak çocuklarımızın farkındalık seviyesini yükselterek eğitim öğretime katkıda bulunmak. Yeni mezun bir üniversite öğrencisi olarak böyle bir seminer programı icra etmekten de ayrıca keyif ve mutluluk duydum” ifadelerini kullandı.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER