Denizli Valisi Demir, Servergazili başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, LYS Y-MF-1 puan türünde Türkiye ikincisi olan Özel Servergazi Lisesi Öğrencisi Gülşah Onur, altıncı Ali Rıza Türk ve ilk 100’e giren öğrencileri ödüllendirdi.

EĞİTİM 26.07.2012, 13:52 26.07.2012, 13:55
Denizli Valisi Demir, Servergazili başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, LYS Y-MF-1 puan türünde Türkiye ikincisi olan Özel Servergazi Lisesi Öğrencisi Gülşah Onur, altıncı Ali Rıza Türk ve ilk 100’e giren öğrencileri ödüllendirdi. Servergazi Eğitim Kurumları Genel Müdürü Recep Ali Yalçın ve öğrencileri makamında kabul eden Demir, Gülşah’ın başarısının Denizli için gurur kaynağı olduğunu ifade etti.

Vali Demir, “İkinci basamak sınavında Türkiye ikinciliği getiren öğrencimizin bu başarısında, kendi gayreti yanında en büyük pay ailesine ve okuluna, öğretmenlerine aittir. Temennimiz, Gülşah Onur’un başarısının diğer öğrencilerimize de örnek olması ve Denizli'nin üniversite sınavlarında daha başarılı bir performans göstermesidir. Başarılı öğrencilerimizi, anne ve babalarını, öğretmenlerini ve okul idaresini kutluyorum." dedi. Demir, öğrencileri çeşitli hediyelerin yanısıra altın takarak ödüllendirdi. Ardından beraber hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorumlar (0)