banner1348

Denizli Fen Lisesi Öğretmeni Görevi Başında Öldü

Denizli Fen Lisesi (Denizli Anadolu Lisesi)'nde Rehberlik Öğretmen ve Psikolojik Danışman olarak görev yapan Ülkü Marım vefat etti.

Denizli Fen Lisesi Öğretmeni Görevi Başında Öldü
Denizli'de bugün meydana gelen hazin olay eğitim camiasını üzdü. Denizli Fen Lisesi (Denizli Anadolu Lisesi)'nde Rehberlik Öğretmen ve Psikolojik Danışman olarak görev yapan Ülkü Marım vefat etti.

Edinilen bilgiye göre Denizli Fen Lisesi (Denizli Anadolu Lisesi)'nde görev yapan Ülkü Marım görev başındayken kalp krizi geçirerek vefat etti. Marım'ın 11 Temmuz 2015 tarihinde sosyal medya hesabından 'Dost ve arkadaşlarımdan ricam bir hafta 10 gün sonra beynimden bir operasyon geçireceğim elinizden geldiği kadarıyla yasin-i şerif okursanız sevinirim' mesajı paylaşmış o tarihten sonra da bir daha sosyal medya hesabını kullanmadığı belirtildi. 
Attığı mesajdan uzun süredir hastalıkla savaştığı anlaşılan Ülkü Marım bugün okulda hayata gözlerini yumdu.  

Vefat eden öğretmenin cenazesi yarın (cumartesi) Ulu Cami'de kılınacak öğle namazından sonra Çakmak mezarlığına defnedilecek.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
vallahi pes
vallahi pes - 3 yıl Önce

Ne güzel yalan haber yapiyorsunuz sirf okunsun diye

yalniş medyaya karsi
yalniş medyaya karsi - 3 yıl Önce

Lutfen dogru ve kesin haber bilgisi aldiginizda sadece bu bilgiyi paylasin. Sirf dikkat cekmek icin okulda vefat etti diye bir yalani haber bilgisi diye nasil yayinlarsiniz. Ailesink dusunmuyor musunuz?

Furkan Eskin
Furkan Eskin - 3 yıl Önce

Yalan haber yalan

Editör; Yalan derken... Öğretmen öldü defnedildi. Yalan olan neresi...

dal öğrenci
dal öğrenci - 3 yıl Önce

ülkü hoca 2 yıldır okula gelmiyordu ne görev başında vefat etmesi bari böyle bir olayda yalan haber yapmayın

SIRADAKİ HABER