Denizli Çözüm Koleji Bursluluk Sınavı Başvuruları Başladı

Denizli Çözüm Koleji, 4 ile 11’nci sınıf aralığındaki tüm öğrencilerin katılabileceği yüzde 100’e varan burs imkanı sunulan ‘Çözüme Giriş Bursluluk Sınavı’nın tarihini duyurdu.

EĞİTİM 18.02.2021, 09:37 18.02.2021, 09:43
Denizli Çözüm Koleji Bursluluk Sınavı Başvuruları Başladı

HABERDENİZLİ.COM

1 ve 5 Mart tarihleri arasında Denizli Çözüm Koleji Kampüsünde yüz yüze gerçekleşecek sınav için başvurular ise; https://www.cozumkoleji.com.tr/tr/denizli-cozum-koleji internet adresinden 28 Şubat tarihine kadar yapılabilecek. Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortaklarından İsmail Kıyak, sınıfların sosyal mesafeye uygun şekilde tasarlandığını, okul genelinde tüm hijyen kurallarının en üst seviyede aldıklarını belirterek, öğrencileri gönül rahatlığıyla sınava davet ettiklerini söyledi.

Denizli’nin öncü eğitim kurumları arasında yer alan, akademik, kültürel ve sosyal eğitim mantığıyla öğrencilerine daha iyi bir eğitim ve güvenli bir gelecek sağlamayı ana amaç edinen Denizli Çözüm Koleji, 2021 Bursluluk Sınavı tarihini açıklandı. Geçtiğimiz yıllarda rekor katılımlarla gerçekleşen, yüzde 100’e varan burs imkanı sunulan ‘Çözüme Giriş Sınavı’na bu yıl da 4-5-6-7-8-9-10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecek. Sınav için başvurular, https://www.cozumkoleji.com.tr/tr/denizli-cozum-koleji adresinden internet üzerinden 28 Şubat tarihine kadar yapılabilecek. Yüz yüze gerçekleşecek sınavlar ise, Denizli Çözüm Koleji’nin Merkezefendi İlçesinde bulunan kampüsünde 1 ile 5 Mart tarihleri arasında yapılacak.

“TÜM TEDBİRLER ALINDI”

Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortaklarından İsmail Kıyak, bursluluk sınavıyla ilgili yaptığı açıklamada, Denizlili öğrencileri sınava davet ederek şunları söyledi, “Denizli'deki eğitimin merkezi olan okulumuzun 1-5 Mart tarihleri arasında yapacağı Çözüme Giriş sınavına öğrencilerimizin özellikle katılımını istiyoruz. Merkezefendi Mahallemizde bulunan ortaokul ve lise kampüsümüze geleceğin başarılı bireyleri arasında olmak isteyen tüm öğrencilerimizi bekliyoruz. Sınavımız 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi için öğrenci alımlarımızın başlangıcı olacak. Özgüveni yüksek, dünyaya saygılı, sorumluluk sahibi; en önemlisi de mutlu gençleri hayata hazırlıyoruz. Koronavirüs tedbirleri kapsamında okulumuzda gerekli tüm önlemler alındı. En önemlisi sınıflarımız şu anda sürece en uygun ortamı sunmakta. Her sınıfımız 40 metrekarenin üzerinde. Sosyal mesafeye uyulacak şekilde hazırlıklarımızı tamamladık. Sosyal mesafe kuralına göre öğrenci masalarımız yerleştirildi. Gönül rahatlığıyla öğrencilerimiz sınavlara katılabilirler. İnternet üzerinden kolayca başvuru yapılabilecek, yüzde 100’e varan burs imkanı sunduğumuz sınava, tüm öğrencilerimizi davet ediyoruz.”

Yorumlar (1)
Nurheda 7 ay önce
Bu sınava nasıl girebilirim