Başkan Zolan, LYS'de derece alan Servergazili öğrencileri ödüllendirdi

Özel Servergazi Liseleri'nin LYS'de Türkiye derecesi elde eden başarılı öğrencileri, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından altınla ödüllendirdi.

EĞİTİM 25.07.2012, 16:25 25.07.2012, 16:28
Başkan Zolan, LYS'de derece alan Servergazili öğrencileri ödüllendirdi

Özel Servergazi Liseleri'nin LYS'de Türkiye derecesi elde eden başarılı öğrencileri, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından altınla ödüllendirdi. Okul Müdürü Recep Ali Yalçın ve Müdür Yardımcısı Ahmet Yalçın ile birlikte dereceye giren 13 öğrenciyi makamında kabul eden Zolan, başarılarından dolayı tebrik etti.

Bir Denizlili olarak gurur duyduğunu söyleyen Başkan Zolan, “Ortaya koyduğunuz sonuç, sizler kadar bizleri de mutlu etti. Hiç de azımsanmayacak bu başarının eminim ki devamını getireceksiniz. Vatana millete faydalı bireyler olarak eminim ki gelecekte de önemli mevkilerde yer alacaksınız. Sizleri, ailelerinizi ve öğretmenlerinizi, elde edilen başarıdan dolayı kutluyorum. Bizleri gururlandırdınız, hepinizin gözlerinden öpüyorum. Bundan sonraki eğitim hayatınızda başarı diliyorum.” dedi. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Zolan, her birine altın verdi.

Yorumlar (0)