Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi

Denizli Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gençlik Kurulu’nun il müftülükleri ile birlikte bu yıl 4’üncüsünü organize ettiği ‘Bu Yaz Camideyim’ projesinin ödül töreni, Zeybek Camii’nde düzenlendi.

Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi
Genç MUSİAD Denizli Şubesi kurs sonunda başarılı olan öğrencilere hediyelerini verdi. Genç MÜSİAD, ’Bu Yaz Camideyim’ isimli proje ile çocukların inançlarını öğrenmesinde katkı sağlamayı ve camiyi sevdirmeyi amaçlıyor. Genç MÜSİAD Denizli Şubesi tarafından da uygulanan programın ödül töreni, Dokuzkavaklar Mahallesi’nde bulunan Zeybek Camii’nde gerçekleştirildi. 
Yaz dönemi Kuran kursu eğitimi alan öğrencilerin mezuniyet töreni sevincine ortak olduklarını ifade eden MÜSİAD Denizli Şubesi Gençlik Kurulu Başkanı Muharrem Kılcı, yeni eğitim öğretim yılında kullanmaları için kırtasiye, kitap yardımında bulunduklarını ifade ederek, son günlerde ülkemizin yaşadığı menfur darbe hadisesini unutmamalarını, çok çalışmalarını öğütledi. Hayırlı bir işe vesile olduklarını ve hayatlarının en güzel cağında çok kıymetli bir dini vecibeyi yerine getirdiklerini belirten Kılcı, "Sizin en kıymetliniz Kur’an-ı Kerimi öğrenen ve öğretendir" hadisini hatırlatarak “Genç MÜSİAD ailesinde bu güzel işe ortak ederek bizlerimde şereflendirdiniz” dedi. Eğitime katılan tüm öğrencilere kırtasiye malzemelerinin takdiminin ardından bağımsızlığımızın sembolü olan Türk Bayrağı hediye edildi.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER