Acıpayam'da Girişimcilik Semineri Yapıldı

Denizli Acıpayam Ticaret Odası ve Denizli Çalışma ve İşkur İl Müdürlüğü işbirliği ile açılan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Semineri " seçmeleri Acıpayam Ticaret Odası toplantı salonunda yapıldı.

EĞİTİM 06.02.2016, 15:22 06.02.2016, 15:30
Acıpayam'da Girişimcilik Semineri Yapıldı
banner1641
Yapılan etkinliğe Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Acıpayam Ticaret Odası Başkanı Mehmet Sürücüoğlu ve kursiyerler katıldı.
 
Acıpayam Ticaret Odası Başkanı Mehmet Sürücüoğlu, ''Acıpayam Ticaret odası tarafından verilmekte olan girişimcilik eğitiminin 1.grup eğitimleri yapılmaktadır. Bu gün bu eğitimin bir parçası olarak girişimcilerimizin becerilerini sergilemeleri bölümü gerçekleştirildi.
 
Girişimcilerimiz belgelerini almaya hak kazanırlarsa 12 mart 2016 da ilçemize teşrif etmesi beklenen TOBB Başkan'ı sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu tarafından belgeleri takdim edilecek. Şevkan, Eğitime katılan tüm vatandaşlarımıza, başarılar diliyorum. Etkinliğimize katılan Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ a da teşekkür ediyorum’’ dedi.
 
Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, ''İlçemizde bu tür etkinliklerin olması bizleri mutlu kılıyor. Acıpayam Ticaret Odamız ve İşkur işbirliğinde yapılan ve eğitimlere katılan tüm kardeşlerimizi yürekten tebrik ediyor, başarılarının devam diliyorum'' dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)