banner1496

banner1495

300 Öğrenci Sınav Öncesi Stres Attı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Bilgi Evi ve Kurs Merkezleri, TEOG'a girecek yaklaşık 300 öğrencisi için sınav öncesi moral ve motivasyon etkinliği düzenledi. Etkinlikte üzerinde "Yerim seni TEOG" yazılı pasta  kesip yiyen öğrenciler müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

EĞİTİM 24.04.2017, 15:38 24.04.2017, 15:46
636
300 Öğrenci Sınav Öncesi Stres Attı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Bilgi Evi ve Kurs Merkezleri, 26-27 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi (TEOG) sınavı öncesinde farklı bir etkinliğe imza attı. Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki 10 Bilgi Evi ve Kurs Merkezinde öğrenim gören yaklaşık 300 öğrenci sınav öncesi stres attı. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarında bir araya gelen öğrenciler kendileri için düzenlenen moral ve motivasyon etkinliğinde üzerinde "Yerim seni TEOG" yazılı pastaları kesti. 

Pastalarını öğretmenleri yedirdi

Pastalarını yıl boyunca birlikte emek harcadıkları öğretmenlerinin elinden yiyen öğrenciler Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı sanatçılarının kendileri için düzenlediği mini konserde gönüllerince eğlendi. Etkinlikte öğrencileri, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ile Bilgi Evi ve Kurs Merkezi öğretmenleri yalnız bırakmadı. 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)