HABERDENİZLİ.COM

Moldova Cumhuriyeti Büyükelçisi Dmitri Croitor ve Moldova Cumhuriyeti Ekonomi- Ticaret Müsteşarı Calin Gheorghita’da fuarın ikinci günü ziyarette bulunarak katılımcılarla Moldova- Türkiye arasındaki iş hacmini geliştirme kapsamında görüşmeler gerçekleştirdiler. Ayrıca çeşitli ülkelerden de gelen yabancı profesyonel ziyaretçiler ürünleri tek tek inceleyerek alım gerçekleştirdiler.
Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, fuarın ikinci günü tüm katılımcıları ziyaret ederek güzel temennilerde bulundu. Uzun süre sektör temsilcileriyle bir arada olan Erdoğan’a, Orion Fuarcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tan’da eşlik etti. 

TARIM SEKTÖRÜNE HAYAT VEREN FUAR

Orion Fuarcılık A.Ş.’nin ev sahipliğinde önemli bir ihracat potansiyeli yakalayan ve ekonomisinin temeli tarıma dayalı en önemli şehirlerimizden biri olan Denizli’de düzenlenen Ege Tarım Fuarı’nda toplam 30 bin metrekare alanda, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen traktör, biçerdöver, tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sulama sistemleri ve ekipmanları, sera teknolojileri, tohum, fide, fidan, zirai ilaç, gübre, ekolojik tarım, agro bilişim, hayvancılık, yem ve ambalaj firmaları ile daha birçok sektör kuruluşu yer alıyor. 
Girişin ücretsiz olduğu Denizli Tarım Fuarı, 26 Şubat- 1 Mart tarihlerinde 10:00- 18:00, 1 Mart Pazar günü ise 10:00- 17:00 saatleri arasında tüm sektör ziyaretçilerine açık olacak. 
Ege Bölgesi’nin İddialı Tarım Fuarı Devam Ediyor