DTO’da Seçim Heyecanı Başladı

Denizli Ticaret Odası’ndan seçim heyecanı başladı. Toplam 16 bin 487 üyenin bulunduğu Denizli Ticaret Odası’nda 12 bin 493 üye yeni başkanını seçmek için sandık başına gitti.

DTO 02.04.2018, 12:13
DTO’da Seçim Heyecanı Başladı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan Denizli Ticaret Odası’nda seçim heyecanı başladı. Toplam 16 bin 487 üyenin bulunduğu Denizli Ticaret Odası’nda seçime katılacak 12 bin 493 üye, bugün sandık başına giderek oy kullanmaya başladı. 30 komitenin bulunduğu seçimlerde üyeler toplam 20 sandıkta oy kullanacak.

Denizli Ticaret Odası’na yeniden başkan adayı olan Uğur Erdoğan’da sabah saatlerinde oyunu kullandı. Denizli Ticaret Odası’nda yoğun güvenlik önlemleri altında yapılan seçimlerle ilgili açıklamada bulunan Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, “ Denizli’nin en büyük sivil toplum örgütü olan Denizli Ticaret Odası üyeleri bugün seçimlere gidiyor. Yeni dönemde de üyelerimize en iyi hizmeti sunmak ve sektörlerimizin sorunlarına çözüm üretmek için var gücümüz ile çalışacağız. Yeni dönemde yapacağımız çalışmalar ile üyelerimizin kafasından ‘Oda ne iş yapar’ düşüncesini yeni dönemde ortadan kaldıracağız” dedi.

Yeni dönemde projeler ile yeni yol haritası ve çalışma ile hareket edeceklerini belirten Erdoğan, “Geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönemde de üyelerimiz ve meslek komitelerimiz ile birlikte yeni yol haritamızı belirleyeceğiz ve bu doğrultuda hareket edeceğiz. Komitelerimiz evrak üzerinde değil, sahada çalışarak üyelerimizin yanında olacak. Bugün buraya gelerek oy kullanan ve destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)