DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Biz, büyük bir aileyiz

Denizli Ticaret Odası(DTO) personeli, bu kez iftarda buluştu. Yemek sonrası kısa bir konuşma yapan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, ramazanın uhrevi ortamının aralarındaki birlik ve beraberliği artırması temennisinde bulundu.

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Biz, büyük bir aileyiz

Acıpayam Yolu Üzerinde bulunan ve PASVAK tarafından işletilen Katipoğlu Düğün Salonu’ndaki iftar programına DTO Yönetim Kurulu ile Meclis üyeleri ve personeli, aileleriyle birlikte katıldı. DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melek Sözkesen’in konukları kapıda karşıladığı yemek, büyük ilgi gördü.

BAŞKAN ERDOĞAN: “BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİĞİMİZİN PEKİŞMESİNE VESİLE OLSUN”

Türk Sanat Müziği dinletisi ile çocuklar için Karagöz ve Hacivat gösterisinin de yer aldığı etkinlikte, DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan gecenin anlam ve önemine dair kısa bir ‘hoş geldiniz’ konuşması yaptı. Başkan Erdoğan, “Değerli çalışma arkadaşlarım, kıymetli eşleri ile sevgili çocuklar, hoş geldiniz. Hepinizin ramazan ayı kutlu olsun. Bugün, burada ‘Denizli Ticaret Odası Ailesi’ olarak toplanmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Biz, büyük bir aileyiz. Birlikte rahmet ve bereket; ayrılıkta ise azap vardır. Ramazan ayının bereketi sofralarımızdan, evlerimizden, gönüllerimizden ve işlerimizden eksik olmasın. Ramazan-ı Şerifimiz birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olsun.” dedi.
Gece, müzik eşliğinde gerçekleştirilen sohbetler ve çocuklara özel Karagöz ve Hacivat gösterisiyle devam etti.

DTO iftarDTO iftar personel

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER