DTO Başkanı Erdoğan’dan iş dünyasına çağrı

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, 25 Nisan’da (yarın) Denizli Ticaret Odasının ev sahipliğinde İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) uzmanları tarafından gerçekleştirilecek toplantıda,Avrupa Birliği (AB) fon ve programlarından iş dünyasının nasıl faydalanabileceği ile ilgili bilgiler verileceğini söyledi.

DTO Başkanı Erdoğan’dan iş dünyasına çağrı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Ticaret Odası,25 Nisan 2017 (Yarın) saat 14.00’dan 16:30 arasında iş alemi açısından çok önemli birtoplantıya daha ev sahipliği yapacak. İKV uzmanları, “Türkiye-AB ilişkileri ve Gümrük Birliğinin Güncellemesi Süreci”, “Gümrük Birliğinin Güncellemesi ve İş dünyasına etkileri” ile “AB Fon ve Programlarından İş Dünyası Nasıl Faydalanabilir?” konularını detaylı bir şekilde anlatacak.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, toplantının Denizli iş dünyası için önemine değinerek, işletme sahibi ve işletmelerde yönetici pozisyonunda çalışanları bu toplantıya katılmaya davet etti.

Başkan Erdoğan, Denizli Ticaret Odası olarak eğitim ve toplantı organizasyonları düzenlemeye devam ettiklerini ifade ederek, “Dünya çapında ticaret yapan firmalarımız, değişen ve gelişen süreçlerden sürekli haberdar olmak durumundadır. Bizler, üyelerimizin yenilikleri takip edebilmeleri için katkı sağlamanın gayreti içerisindeyiz ve bu desteklerimiz sürecek. Düzenleyeceğimiztoplantıda, Türkiye-AB ilişkileri ve Gümrük Birliğinin güncelleme sürecinin yanısıra iş dünyamızın AB Fon ve programlarından nasıl faydalanabileceği açıklanacak.Kendilerine katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu toplantıya iş dünyamızı bekliyoruz.” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2017, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER