Denizlili Kadınlar Eğitimde

Facebook’ta 32 bin kişiye ulaşan Denizlili Kadınlar Grubu, üyeleri için eğitim etkinlikleri de düzenliyor. Grubun Kurucusu Duygu Karaçay’ın organizasyonu ile üye kadınlara yönelik, “Kendi Hayatının Lideri Ol” konulu eğitim semineri gerçekleştirildi. 

Denizlili Kadınlar Eğitimde

Denizli Ticaret Odası’nın ev sahipliği yaptığı eğitimi, Uğur Böcekleri Projesi’nin gönüllü eğitmeni, Ahmet Gözüaçık verdi. 

Gözüaçık, katılımcı kadınlara, dürüstlük, iş kalitesi, girişimcilik, hoşgörü ve yurt sevgisi başlıkları altında başarının ve liderliğin sırlarını anlattı. 

Denizlili Kadınlar Facebook Grubu Kurucusu Duygu Karaçay, bir çatı altında topladıkları kadınların hayatlarına dokunmak, üretime katılmalarını sağlamak, hayata farklı açılardan bakabilmeleri anlamında yol gösterici olmak istediklerini belirterek, “Benzer etkinliklerimiz devam edecek. 32 bin kişiye ulaşan grubumuzda birlikteliğimizi güzel işlerle taçlandırmak, yararlı işlere imza atmak istiyoruz. Etkinliğimize destek veren Uğur Böcekleri projesi yetkililerine ve Denizli Ticaret Odası Başkanı Sayın Uğur Erdoğan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER