Sevgili Denizlililer!..

Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Denizlispor’un resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda vedasıyla ilgili duygusal bir yazı paylaştı.

DENİZLİSPOR 09.10.2019, 17:09 09.10.2019, 17:50
Sevgili Denizlililer!..

HABERDENİZLİ.COM / SEBAHATTİN ALP

Noktasına virgülüne dokunmadan İldiz’in paylaşımını aktarıyoruz: Yaklaşık 1.5 sezondur birlikte olduğum bu değerli camia ve Denizli halkının kendime ve ekibime gösterdikleri ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyor, bu süre zarfında şahsımın ve ekibimin de aynı duygular içerisinde Denizlispor’a ve camiaya en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştığını belirtmek istiyorum.

Göreve başladığımız gün Denizlispor’un bir alt ligdeki durumu ile ayrıldığımız gün itibariyle Denizlispor’un Süper Lig'deki puanı ve durumu ortadadır.

Bugüne kadar bizlerden desteğini esirgemeyen tüm camia ve taraftarlarımıza şahsım ve ekibim adına teşekkür eder, alnımız açık ve başımız dik olarak bu güzel şehirden ayrıldığımızı bilmenizi isterim.

Tüm camia, tüm taraftarlarımız ve Denizli’de edindiğimiz tüm can dostlarımıza tekrardan teşekkür eder, Denizlispor’a bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.

Yücel İldiz

Sevgili Denizlililer!..

Sevgili Denizlililer!..

Yorumlar (0)