Mustafa Üstek resmen Başkan Adayı

Denizlispor'da yarın olağanüstü kongre yapılacak. Kongre öncesi basın mensuplarına açıklama yapan Mustafa Üstek, resmen Başkan adaylığını açıkladı. üstek tek aday olarak kongreye giriyor. 

Mustafa Üstek resmen Başkan Adayı

HABERDENİZLİ.COM

Denizlispor'da kongre heyecanı yaşanıyor. Yarın yapılacak kongre öncesi Denizlispor Başkan Adayı Mustafa Üstek, Asbaşkanlar Taner Atila, Ali Fırat, Ahmet Selvi ve Mehmet Uz ile beraber Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nde bir basın açıklaması yaptı. Kongreye Hazır olduklarını belirten Üstek, "bu sezonun kazasız bir şekilde tamamlanması ve Yen'i sezon hazırlıklarının bir an önce başlaması açısından kaybedilen her günün büyük önem taşıdığını belirtmek istiyoruz. Bu nedenle ilk toplantıda çoğunluğun sağlanarak genel kurulumuzu bir an önce gerçekleştirmek istiyoruz. Denizlispor'un değerli delegelerinin Denizlispor'a sahip çıkmasını istiyoruz. Ben ve arkadaşlarım Denizlispor'u yönetmeye talibiz." İfadelerini kullandı. 

Denizlispor'da güven sorunu olduğunu belirten Üstek, "öncelikle güven sorununu ortadan kaldırmayı planlıyoruz. Süratle Yen'i sezon planlamasını başlatacağız. Mali disiplin için ciddi ve ilkeli adımlar aymak istiyoruz. Denizlispor'u olumsuzluklarla değil sportif başarılarla anılan bir kulüp haline getireceğiz. Tüm Denizlispor Camiasını birleştirecek adımlar atmayı bir görev biliyoruz." diye konuştu.

Asbaşkan Taner Atila ise kongrenin ardından iç transfer konusuna yöneleceklerini belirterek transfer yasağının kaldırılması içinde gerekli adımların atıldığını söyledi. Transfer yasağı kalkması halinde ise çok iyi bir takım kurmak için çabalayacaklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER