İlk Yarıyı 20 Puanın Üstünde Tamamlayacağız

Altaş Denizlispor'da başkan Mehmet Uz, ilk yarıyı 20 puanın üzerinde tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

DENİZLİSPOR 16.11.2021, 11:02
İlk Yarıyı 20 Puanın Üstünde Tamamlayacağız

Spor Toto 1.Ligin 14.haftasında Pazar günü evinde Ankara Keçiörengücü’nü konuk edecek olan Altaş Denizlispor, bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Kritik maç öncesi açıklamalarda bulunan Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, kazanmaktan başka bir düşünceleri olmadığını ifade etti.

Ligde her takımın birbirini yenecek güçte olduğunu, son haftalarda ortaya çıkan sonuçların bunu doğruladığını ifade eden Mehmet Uz, “Biz rakiplerimize oranla lige dezavantajlı şekilde başladık. Takımımızı geç kurduk ve zamana ihtiyacımız olduğunu söyledik. Haftalar geçtikçe eksiklerimizi tamamlamaya çalıştık. Her geçen hafta tüm takımlar eksiklerini tamamlıyor ve mücadeleler daha da zorlaşıyor. Süper Ligden düşen bir takımız ancak geçen sezonki kadrodan sadece 2 futbolcumuz kaldığı için yeni bir yapılanmaya gitmek zorunda kaldık. Keçiörengücü puan cetvelinde en yakın rakiplerimizden biri. Evimizde oynayacağımız bu maçı kazanarak yeni bir çıkış peşinde olacağız. İlk yarı hedefimiz 20 puan barajını aşmak.  Bunun için ilk yarıda oynayacağımız son 7 maçımızın en az 4’ünü kazanmak ve belirlediğimiz puana ulaşmak istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz var” dedi.

Teknik direktör Fatih Tekke’nin göreve gelmesiyle yeni bir hava yakaladıklarını kaydeden Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, “Teknik heyet ve oyuncularımızın çalışmalarından memnunuz. İnşallah yeni teknik heyetimizle ilk galibiyetimizi alıp, yolumuza daha emin adımlarla ilerleriz. Taraftarlarımızın da bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerini bekliyoruz. Çünkü Denizlispor taraftarı her zaman takımına ekstra güç veren bir konumda olmuştur” dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)