Denizlispor'da Mustafa Üstek Görevi Ali Çetin’e Devretti

Denizlispor Başkanı  Mustafa Üstek sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakma kararı aldığını açıkladı. Kulübün yeni Başkanı Ali Çetin oldu. 

Denizlispor'da Mustafa Üstek Görevi Ali Çetin’e Devretti

HABERDENİZLİ.COM

Denizlispor Yönetim Kurulu  bugün Haluk Ulusoy Tesislerinde basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına tüm yöneticiler eksiksiz katıldı. Toplantıda görevi bıraktığını açıklayan Başkanı Mustafa Üstek, "Kongre kararı alınırken iki sorun vardı. Birincisi maddi problemler, ikinci sağlık problemimdi. Parasal sorunu çözdük. Sonra tedavime başladım. Basit bir rahatsızlık değilmiş hastalığım. Geçen hafta yetkilerimi Başkan Yardımcısı Ali Çetin'e bıraktım. Gözüm arkada kalmadı. Tedavim uzayacağı için vekaleti asalete çevirelim dedik, bayrağı sen taşı dedik. O da kabul etti. Şimdi ben bırakıyorum ama bana ne zaman ihtiyaç olursa canımla kanımla yönetimimizin yanındayım. Yönetimimiz de yeni başkan olarak Ali Çetin'i seçiyor. O da bu bayrağı en yukarı taşımak için çalışacaktır" dedi.

Başkanlık koltuğunu devralan yeni Başkanımız Ali Çetin, bırakma kararı alan Üstek'e hizmetleri için teşekkür edip elini öptü. Başkan Mustafa Üstek'e çiçek ve plaket takdim eden yeni Başkan Ali Çetin, toplantıda yaptığı konuşmada, "Maddi krizler, transfer yasakları, icra dosyaları ve daha bir çok sorunla mücadele eden Başkan Mustafa Üstek sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakmak durumunda kaldığını söyledi. Kendisinin bu kulüpte hakkı çok büyüktür. Kendisine verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Onun icraatleri anlatmakla bitmez ancak bugün takımımız bu durumdaysa Mustafa Üstek ve kurduğu güçlü yönetimin eseridir. Bu sene o sene. Bu yıl bu takım şampiyon. Bu bayrağı en yukarı taşımak için uğraşacağız. Mustafa Üstek'in hakkı parayla pulla ödenmez. Kendisine teşekkür ediyorum. Devraldığımız bayrağı hakkıyla taşıyacağız" dedi.

Başkanımız Mustafa Üstek daha sonra profesyonel futbol takımımız, yöneticilerimiz ve personellerimiz ile vedalaşarak görevi resmen yeni Başkanımız Ali Çetin'e devretti.

Denizlispor'da Mustafa Üstek Görevi Ali Çetin’e Devretti

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER