Denizlispor'da bir futbolcu kadro dışı bırakıldı!

Denizlispor'da 4.sezonunu geçiren sol bek Kerem Can Akyüz kadro dışı bırakılmasıyla ilgili Akyüz ve kulüpten karşılıklı açıklamalar geldi.

DENİZLİSPOR 03.12.2019, 15:35 03.12.2019, 17:16

HABERDENİZLİ.COM

Denizlispor’da kadro dışı bırakılan Kerem Can Akyüz’den açıklama geldi. Akyüz, açıklamasında yaptığı fedakarlıkların ardından bu şekilde gönderilmesi hak etmediğini savundu.

DENİZLİSPORLU FUTBOLCU KEREM CAN AKYÜZ'DEN AÇIKLAMA
Denizlisporlu Futbolcu Kerem Can Ayküz açıklamasında, "Öncelikle 90 resmi maçta gücümün yettiğince, alın terimin son damlasına kadar mücadele ettiğim ve benim için çok farklı bir yerde olan Denizlispor kulübünden 29 Kasım 2019 tarihinde Mehmet Özdilek'in raporu doğrultusunda kadro dışı bırakıldım. Bu karar doğrultusunda devre arası transfer dönemine kadar hiçbir antrenman ve maça çıkamayacağım söylenerek diğer kulüplerle transfer görüşmesi yapabileceğim tarafıma bildirilmiştir. Yaptığım maddi ve manevi bütün fedakarlıkların ardından bu şekilde ayrılmayı hakettiğimi asla düşünmüyorum. Bugüne kadar bana verdiği destekler için Denizlispor taraftarına ve personeline çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte Denizlispor'a başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

DENİZLİSPOR'DAN AÇIKLAMA
Denizlispor resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise, “Kulübümüz profesyonel futbolcularından Kerem Can Akyüz ile yapılan karşılıklı görüşme neticesinde kendisine izin verilmiştir. Bu izin, yapılan toplantıda takıma faydalı olamayacağını belirten futbolcumuzun talebi ve teknik heyetin raporu doğrultusunda verilmiştir” denildi.

Yorumlar (0)