Denizlispor’a Müthiş Stat

Denizlispor’a Müthiş Stat

HABERDENİZLİ.COM / SEBAHATTİN ALP

Denizli AK Parti Milletvekili Şahin Tin, şampiyonluk hediyesini açıkladı: "Ankara-İzmir Çevre yolu Pamukkale Kavşağı'nın yanındaki alana 40 bin kişilik stat kazandıracağız. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından projelendirildi.”

Denizlispor'un kentin marka değerlerinden biri olduğunu vurgulayan AK Parti Milletvekili Şahin Tin, Denizlispor'un şampiyonluk hediyesinin muhteşem bir stat olacağını duyurdu.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın da daha önce açıkladığı, yeni dönemde Zolan'ın en önemli projelerinden birisinin olacağını vurguladığı yeni stat, Ankara-İzmir Çevre yolu Pamukkale Kavşağı'nın hemen yanındaki alana yapılacak ve 40 bin kişi kapasiteli olacak. Stadın Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından projelendirildiğini belirten Tin, "İnşallah bu sene şampiyonluğa yürüyen Denizlispor'umuzu, gelecek yıl Süper Lig'de ve en yakın zamanda da yeni stadında izleyeceğiz. Son 16 yılda 22,5 milyar liralık yatırımla nasıl birbirinden büyük hizmetleri yaptıysak bundan sonra da şehrimizi hak ettiği kıymetlere ve eserlere kavuşturmaya aynı kararlılıkla devam edeceğiz" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceyhun Horozkentli
Ceyhun Horozkentli - 3 ay Önce

40 binlik stad mı cok deilmi 10 binlik yapın bence :))) stadı begenmedm

FAYSAL
FAYSAL - 3 ay Önce

ADI AYNI KALMAZSA VATAN HAİNİSİNİZ

SIRADAKİ HABER